چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

خاویر تباس: یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا حتی از پوتین هم بیشتر دروغ می گویند

خاویر تباس: یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا حتی از پوتین هم بیشتر دروغ می گویند

خاویر تباس، رئیس لالیگا در تازه ترین مصاحبه خود در مورد پروژه سوپرلیگ اروپا صحبت کرد و سران سه باشگاه اصلی این پروژه را دروغ گو خطاب نمود. انتظار می رود که به زودی آنیلی فرمت جدید پروژه سوپرلیگ را اعلام نماید.

به گزارش ایران ورزشی ، خاویر تباس در مصاحبه با دیلی میل در این مورد گفت:

آنیلی باید این پروژه را توضیح دهد. اگر این کار را نکند، دروغ می گوید. یک هفته پیش فکر می کنم در خانه او بود که این سه تیم با هم جلسه ای داشتند. حال آن ها می گویند که جایگاه ثابتی نمی خواهند. رئال مادرید می گوید که جایگاهی در سطح اول نمی خواهد. این دروغ است. حضور تیم های انگلیسی در این رقابت ها بسیار سخت است، بنابراین آن ها در حال ایجاد یک لیگ اروپایی در دو دسته و همچنین لیگ های داخلی در دو دسته هستند. دو یا سه تیم سقوط خواهند کرد اما همیشه تیم های معمول یعنی یوونتوس، بارسلونا و رئال مادرید وجود خواهند داشت. سقوط برای آن ها سخت خواهد بود.
آن ها با یوفا و لیگ برتر که رشد آن ها چیزی برخلاف مدل مد نظرشان است، دشمنی می کنند. ما این را می دانیم و این اطلاعات را داریم. آن ها می توانند هر چه می خواهند بگویند اما این چیزی است که روی آن کار می کنند. صادقانه بگویم، قسم می خورم هر گاه در مورد این پروژه می خوانم، فکر می کنم آن ها حتی بیشتر از پوتین دروغ می گویند. آن ها اصرار دارند که معرفی این پروژه تاثیری روی لیگ های داخلی نخواهد داشت. ما باید احمق و خنگ باشیم که این را باور کنیم. اما همه ما می گوییم که این پروژه به لیگ های داخلی آسیب می زند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.