یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

توماس توخل: دوست دارم در این باشگاه بمانم؛ هر کسی بتواند چلسی را بخرد، خوش شانس است

توماس توخل: دوست دارم در این باشگاه بمانم؛ هر کسی بتواند چلسی را بخرد، خوش شانس است

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل برنلی در لیگ برتر حاضر شد و در مورد این دیدار، رومن آبراموویچ و سایر مسائل صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، توماس توخل در این کنفرانس خبری در مورد رومن آبراموویچ و فروش چلسی گفت:

یک روز پس از بازی، اینجا یک جلسه توجیهی با پیتر چک داشتیم که به همه از جمله بازیکنان، خلاصه ای سریع ارائه کرد و وضعیت را توضیح داد. خیلی چیز جدیدی نبود که ما از قبل آن را ندانیم، پس باید با این وضعیت کنار آمده و زندگی کنیم. این که بیش از حد نگران باشیم منطقی نیست زیرا ما تاثیر زیادی روی این مسئله نداریم، اصلاً معلوم نیست که تاثیری داریم یا نه.
احتمال جدایی مارینا گرانووسکایا
من در مورد شایعاتی که درباره آینده مارینا مطرح شده نظری نخواهم داد. ارتباط من با پیتر و مارینا از روز اول عالی بوده است. امیدوارم همه چیز با همان فرد در همان سطح بماند اما اگر این طور نشود، باید خود را با شرایط وفق دهیم.
آینده توخل
چلسی از نظر من کاملاً برای من مناسب است و دوست داریم اینجا باشم. همه چیز را در مورد این باشگاه دوست دارم. امیدوارم این همکاری ادامه دار باشد. بلاتکلیفی هایی وجود دارد اما آیا زندگی به عنوان سرمربی فوتبال همیشه همین طور نیست؟ بنابراین من برای زندگی با چنین چیزی در سطوح مختلف آموزش دیده ام و این کاملاً سطحی برتر است. اما من خوش بین و مثبت هستم و امیدوارم همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسد.

نقل و انتقالات
صحبت هایی در مورد نقل و انتقالات تابستان نبوده است. الان خیلی زود است. ما در حال حاضر در شرایط خوبی هستیم. حس می کنم تیم در حال رشد و بهتر و بهتر شدن است. بنابراین تا تابستان هیچ نگرانی ای در مورد نقل و انتقالات ندارم. هنوز زمان زیادی باقی مانده است.
وضعیت بازیکنان
مصدومیت تازه ای رخ نداده است اما باید با مربی آمادگی جسمانی و پزشکان تیم صحبت کنم. آزپیلیکوئتا دیروز در تمرینات حضور نداشت. حکیم زیاش در تمرینات حضور داشت و امیدواریم بتواند بازگردد. ریس جیمز دیروز تمرین کرد و پس از دو بازی هیچ مشکلی نداشته است. بازیکنانی که در مقابل لوتون به دلیل مصدومیت های جزئی همراه ما نبودند یعنی تیاگو و چالوبا به تمرینات برگشتند و وضعیتشان خوب به نظر می رسد.
لوفتوس چیک، مدافع آینده؟
او عملکرد خوبی در مرکز خط دفاع داشت. پیش از بازی خیلی راحت بودیم، به بازیکنان گفتیم که بعضی را در پست هایی بازی داده ایم که ترجیح می دهند در آن بازی نکنند اما الان به این اتفاق نیاز داشتیم و مهم بود که بازیکنان پا پیش گذاشته و بابت هفته های اخیر عصبانی نباشند. الان زمان نشان دادن روحیه تیمی حقیقی و داشتن بهترین عملکرد در پست هایی ناآشنا بود که آن ها به خوبی این کار را انجام دادند.
تاثیر وقایع اخیر بر تمدید قراردادها
کاری از دستمان بر نمی آید. شرایط همین است که هست اما شاید این مسئله تاثیر مثبتی روی مذاکرات بگذارد، شاید هم تاثیر منفی داشته باشد. نمی توانیم پیش بینی کنیم. هنوز فکر می کنم چلسی باشگاه قدرتمندی است و قدرتمند خواهد ماند. مالک ما تصمیم گرفته باشگاه را بفروشد اما او باشگاهی قوی و سازمان یافته در بالاترین سطح را می فروشد. ممکن است چلسی مالک دیگری مانند آبراموویچ داشته باشد؟ بیایید 20 سال دیگر در این مورد صحبت کنیم و آن وقت خواهیم فهمید. هر کسی چلسی را خریداری کند، از داشتن آن خوش شانس است.
احتمالات برای باشگاه در این فصل
چند دقیقه طول کشید تا پاسخ هایی برای دو بازی اخیر لیگ برتر پیدا کنم، ما در شش یا هفت هفته دو بازی انجام داده ایم. طبیعتاً شما نسبت به رقابت حسی دارید و می دانید جایگاهتان چیست. ما در روند کسب نتیجه خوبی قرار داریم اما این را به خاطر بازی در اف ای کاپ، لیگ کاپ و جام باشگاه های جهان حس نمی کنیم. در جایگاه خوبی در جدول قرار داریم و باید سخت بجنگیم تا در این جایگاهی که هستیم بمانیم و باید بهترین عملکردمان را ارائه دهیم. بازی فردا مقابل برنلی، بازی سختی است. ما می خواهیم بجنگیم و برای چیزی که درست است آماده باشیم.
برنلی
آزمونی بسیار متفاوت و به اندازه کافی منصفانه چون هر تیمی سبک خود را دارد. آن ها در سبک بازی خود ثبات دارند؛ فیزیکی و هجومی، سانترهای زیاد و خطرناک در ضربات ایستگاهی. در نتیجه فکر می کنیم می دانیم چه چیزی در پیش است اما هنوز نمی خواهیم چیزی را پیش بینی کنیم چون چه کسی دقیقاً می داند چه چیزی در پیش است؟ باید اجازه دهیم بازیکنان در بازی جواب ها را پیدا کنند. بله آماده خواهیم شد اما در نهایت، آن ها باید راه حل هایی بیابند و برای فرصت های متنوعی آماده باشند. مقابل برنلی در خانه بازی بسیار خوبی انجام دادیم. موقعیت های زیادی خلق کردیم اما برای زدن گل دوم یا سوم مشکل داشتیم و در نهایت با گل برنلی، تاوان دادیم. از عملکرد راضی بودم اما از نتیجه نه. فردا به دنبال نتیجه بهتری خواهیم بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.