دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

پادوانی: کار استقلال شرم آور است؛ مطمئننم برنده دادگاه CAS هستم

پادوانی: کار استقلال شرم آور است؛ مطمئننم برنده دادگاه CAS هستم
یاسین معصومی
یاسین معصومی خبرنگار

پادوانی می گوید هیچکس به او کمکی نکرده است!

به گزارش ایران ورزشی ، گفتگوی پادوانی با مهر را می خوانید:
باشگاه استقلال دوشنبه شب اعلام کرد که رای دادگاه عالی ورزش در پرونده شکایت شما ۸ اپریل اعلام می شود. چقدر امیدوارید که این رای به سود شما باشد؟
منتظر رای هستم. این اولین موردی در فوتبال به این شکل است که در CAS در جریان است. بنابراین نمی دانم رای چه خواهد بود. من به پیروزی ام در CAS مطمئنم. استقلال باید آسیبی که به من رسیده است را جبران کند.
آیا هنوز از نحوه برخورد باشگاه استقلال بعد از آسیب دیدگی ناراحت هستید؟
فقط من ناراحت نیستم؛ تمام مردمی که مورد مرا پیگیری کرده اند باور نمی کنند که استقلال چنین کاری کرده است و حواسش به من نیست.
آیا از باشگاه استقلال هیچکس برای حل این مشکل وساطت نکرد و تلاشی برای پرداخت مطالبات شما صورت نگرفت؟
باشگاه استقلال متاسفانه من را رها کرده است. همه افرادی که در باشگاه کار می‌کردند و کار می‌کنند، در تلویزیون شبکه‌های اجتماعی می‌گویند به من کمک می‌کنند و این دروغ است زیرا هرگز با من تماس نمی‌گیرند. چند وقت پیش ویدئویی به دستم رسید که یکی از اعضای باشگاه در تلویزیون می گفت که به من کمک خواهد کرد. این هم دروغ بود. اینها را برای پاسخ به انتقاداتی که باشگاه برای کمک نکردن به من دارد می گویند چرا که همه ایران و فوتبالدوستان هیچ وقت اتفاقی که برای من افتاد را فراموش نمی کنند.
«فابیو جانواریو» بازیکن برزیلی و سابق استقلال چندی پیش در ایران بود. او در مصاحبه ای گفت که می خواهد برای شما کاری کند و برای حل مشکل با باشگاه استقلال صحبت کند. آیا جانواریو کار خاصی انجام داد؟
تمام کسانی که با من در ایران صحبت کردند را به یاد می آورم. همه به من قول هایی دادند اما هیچکدام حتی یک حرکت کوچک برای کمک به من نکردند.
می دانیم که بعد از آسیب دیدگی هزینه های زیادی متحمل شده ای و این هزینه ها ادامه خواهد داشت. چقدر امیدواری که CAS برای پرداخت این هزینه ها هم به نفع شما رای بدهد؟
همه کسانی که روی ویلچر زندگی می کنند مجبورند هزینه زیادی انجام بدهد؛ آزمایش، معاینه، فیزیوتراپی و ... من با لباس تیم در زمین آسیب دیدم. همه دیدند که خدمات من در زمین چطور بوده است و امروز روی ویلچر هستم. کمک نکردن استقلال به من شرم آور است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.