سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

شاید بخواهند پرسپولیس را از پا دربیاورند

سیدجلال حسینی: پرسپولیس تانک جنگی است

سیدجلال حسینی: پرسپولیس تانک جنگی است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

سیدجلال حسینی معتقد است دربی قهرمان لیگ برتر را تعیین نمی کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبر ورزشی ، صحبت های سیدجلال حسینی را می خوانید:
بدون مقدمه چینی می‌خواهم بپرسم بعد از شکست مقابل صنعت نفت آبادان ناامید نشدید؟
چرا ناامید؟!
به هرحال با این شکست فاصله شما با استقلال صدرنشین ۶ امتیاز شد که جبران آن شاید سخت جلوه کند؟
نه، این حرف را قبول ندارم. هنوز یک سوم لیگ باقی مانده است. ۹ بازی که می‌تواند ۲۷ امتیاز دربر داشته باشد.
یعنی شما می‌خواهید هر ۹ بازی باقی مانده خود را ببرید؟
منظور من تعداد بازی‌های باقی مانده است. ما بازی به بازی جلو رفته و تمرکز خودمان را به هم نمی‌زنیم. می‌خواستم درجواب سئوال شما بگویم که هنوز برای ناامید شدن از قهرمانی زود است.
ولی برخی هواداران پرسپولیس پس از شکست در آبادان شاید ناامید شده باشند؟
اما شما پنج‌شنبه هفته آینده با استقلال بازی دارید. طرفداران پرسپولیس به ویژه درفضای مجازی خیلی به داوری رقیب مستقیم شما در دیدار با گل گهر سیرجان معترض شده و حتی عنوان کردند همین آرمان اسعدی در دور رفت دخالتی روی گل سالم مهدی عبدی نکرد اما یک پنالتی به سود استقلال گرفت؟
خیلی صحبت‌ها وجود دارد اما الان نمی‌خواهم بحث کنم. فقط همین قدر بدانید تیمی‌که به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کرد نصف ترکیب آن شامل بازیکنان پرسپولیس بوده است. شما نگاه کنید علیرضا بیرانوند، امیرعابدزاده، محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، وحید امیری، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی طارمی‌و کریم انصاری فرد سابقه بازی در پرسپولیس را دارند. این نشان دهنده بزرگی و عظمت تیم پرسپولیس است. هواداران پرسپولیس هم خوب می‌دانند در این چند سال سعی کرده اند این تیم را ضعیف و ضعیف تر کنند اما شاید فکر یک چیز را نکرده و نمی‌کنند و آن هم جنگندگی پرسپولیس تا آخرین لحظه است. پرسپولیس مثل یک تانک جنگی است که هرگز متوقف نمی‌شود!
یک خبری شنیدیم که می‌خواهیم صحت و سقم آن را از خودت جویا شویم. اینکه باشگاه با همه بازیکنان برای تمدید قرارداد دعوت کرده یا به آنها نامه داده اما از سید جلال حسینی دعوتی به عمل نیامده است؟
بعد از شکست مقابل صنعت نفت آبادان هجمه‌های زیادی علیه حامد لک صورت پذیرفت. هواداران پرسپولیس به گلر اول شما حمله کردند. به نظرت مشکل حامد لک چیست؟
چرا؟
همه بازیکنان تلاش می‌کنند بهترین کیفیت خود را ارائه دهند. این اتفاقات هم ممکن است پیش بیاید اما باید ذهن خودمان را برای ۹ بازی باقی مانده آزاد بگذاریم. کارسختی داریم و همه هم می‌دانیم چه بلاهایی سرپرسپولیس آورده اند که قهرمان نشود اما این موضوع انگیزه ما را بیشتر کرده است. همه بازیکنان باید بازی صنعت نفت آبادان را فراموش کرده و از ذهن خودمان پاک کنیم. این بازی تمام شد و به تاریخ پیوست.
بله، به نظرم خیلی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد اما نشان داد مهاجم تیغ داری است. ما مهدی عبدی جوان و حامد پاکدل را هم داریم که در کنار شیرزاد می‌توانند گل‌های زیادی در ادامه فصل برای پرسپولیس بزنند.
بسیارخوب، سؤالات ما به پایان رسید. اگر حرف خاصی داری در خدمتیم؟
من فقط یک خواهش و استدعا از هواداران پرسپولیس دارم. اینکه تا پایان فصل پای پرسپولیس بمانند و از بچه‌های ما حمایت کنند. طرفداران پرسپولیس همیشه در سختی‌ها کنار تیم بوده اند و هرگز فراموش نمی‌کنیم فینال آسیا را باختیم اما تماشاگران پرسپولیسی ایستاده ما را تشویق کردند تا با انرژی و قوای بیشتری برای قهرمانی بعدی در لیگ برتر استارت بزنیم. درحال حاضر هم فقط و فقط حمایت هواداران می‌تواند برای کسب ششمین قهرمانی متوالی به ما کمک کند. شاید نیازی هم به گفته من نباشد چون طرفداران پرسپولیس در تمام این سال‌ها بزرگ ترین حامی‌و دلگرمی‌با بازیکنان بوده و هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.