جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

مورینیو: از وضعیت چمن ورزشگاه ویتسه تعجب کردم؛ چنین زمینی در هلند غیرممکن است

مورینیو: از وضعیت چمن ورزشگاه ویتسه تعجب کردم؛ چنین زمینی در هلند غیرممکن است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

ویتسه هلند و آاس رم در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ کنفرانس اروپا به مصاف یکدیگر می روند. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رمانیوز؛ سرمربی رم گفت:

ما در 7 بازی اخیر سری آ شکست نخورده ایم و در دو بازی آخر از دقیقه اول تا آخر تمرکز بالایی از تیم دیدم. وقتی در یک مسابقه حذفی بازی می کنید، هر دقیقه بسیار مهم است و هرگونه کاهش تمرکز می تواند شما را حذف کند. به همین دلیل است که من احساس اعتماد به نفس می کنم.
چمن ورزشگاه؟ شگفت زده هستم چون اولین بار است که در هلند در زمینی بازی می کنیم که مناسب فوتبال نیست. بازی کردن در این زمین خیلی سخت خواهد بود اما ما اینجا هستیم تا نتیجه بگیریم و به یک چهارم نهایی صعود کنیم.

هیچ چرخشی در ترکیب وجود نخواهد داشت. ما از قوی ترین ترکیب خود استفاده خواهیم کرد. اهداف ما مشخص است. سری آ و لیگ کنفرانس اروپا را داریم، می دانیم که هر بازی تعیین کننده است.
نظر من در مورد فوتبال هلند؟ من با لوئیس فن خال شروع کردم، بنابراین فقط می توانم از او تشکر کنم. با این حال با توجه به وضعیت وحشتناک زمین های هلند در حال حاضر، شاید رویکرد هجومی هلند در حال تغییر باشد. من بیش از 20 سال است که به این کشور می آیم و زمین ها همیشه در شرایط عالی بودند. من نمی فهمم چطور ممکن است چنین زمینی در هلند وجود داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.