سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

چفرین: سوپر لیگ؟ این بیشتر افتضاح لیگ است!

چفرین: سوپر لیگ؟ این بیشتر افتضاح لیگ است!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

رئیس یوفا می گوید تحریم باشگاه های روسی ارتباطی به سیاست نداشت و یک موضوع انسانی بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کوریره دلا سرا، الکساندر چفرین، رئیس یوفا در تازه ترین شماره نشریه کوریره دلا سرا گفتگویی با این نشریه ایتالیایی انجام داده و در مورد مسائل مختلفی از جمله سوپر لیگ، حمله روسیه به اوکراین و... صحبت کرده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

حمله روسیه به اوکراین
بابت این که ورزشکاران روس را تنبیه می کنیم عذر می خواهم این جنگ آنها نیست. آنها در موردش تصمیم گیری نکردند اما این کار درست است و باید به دنبال صلح باشیم. با قطع همکاری با گازپروم پول زیادی از دست دادیم اما من یک ترسو نیستم. خوش بین و مثبت نگر هستم  جنگ به زودی به پایان می رسد. تحریم باشگاه های روسی لازم بود. این ربطی به سیاست ندارد و به انسانیت ربط دارد.
سوپر لیگ
اگر دادگاه اروپا می گوید ما انحصارطلب هستیم، یوونتوس رئال مادرید و بارسلونا می توانند برای خودشان یک یوفا تاسیس کنند. سوپر لیگ بیشتر یک افتضاح لیگ است.

جام جهانی
برگزاری دو سالانه جام جهانی اتفاق نخواهد افتاد. قوانین فیرپلی مالی در حال تغییر است. آیا ایتالیا می تواند میزبان مسابقات یورو باشد؟ این کشور سال هاست استادیوم جدیدی نساخته است.
آنیلی
یوفا و یوونتوس دو موسسه هستند و رابطه شان همیشه با هم درست خواهد بود اما در مورد شخصی که اسم بردید نمی خواهم حتی یک کلمه حرف بزنم. او دیگر مربوط به گذشته است.
ادامه ریاست بر یوفا
فکر می کنم یک بار دیگر کاندید شوم. امیدوارم این بار دیگر در یک بحران دائمی گرفتار نشوم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.