دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: هوفنهایم حریف بسیار خطرناکی است، بازی سختی در پیش خواهیم داشت

یولیان ناگلزمان: هوفنهایم حریف بسیار خطرناکی است، بازی سختی در پیش خواهیم داشت
یاسین معصومی
یاسین معصومی

یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد رویارویی با هوفنهایم و حسش نسبت به این باشگاه که زمانی در آن حضور داشته، صحبت کرده است

به  گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد رویارویی با هوفنهایم، کریس ریچاردز، جمال موسیالا، پیروزی مقابل سالزبورگ و برخی دیگر از موارد صحبت کرده است. یولیان ناگلزمان در مورد بازی مقابل هوفنهایم گفت:

آن‌ها حریف بسیار خطرناکی هستند. در 4 بازی اخیر خود پیروز شدند و در بسیار از شاخص‌های آمار‌ی خوب هستند. سانتر‌های زیاد، دوندگی بالا، دومین تیم با بیشترین پرس در زمین حریف پس از ما، آن‌ها فوق العاده خطرناک هستند. در بازی رفت، بیشتر تمرکز خود را روی پشت خط دفاعی ما گذاشتند، ما باید برای آن در این بازی آماده باشیم. بازی مقابل هوفنهایم همیشه دشوار است، زیرا فوتبال با کیفیتی را از خود ارائه می‌دهند. آن‌ها همیشه تعادل خوبی را بین ساخت حملات از خط دفاع و حملات مستقیم برقرار می‌کنند. هوفنهایم در 5 بازی خانگی قبلی خود مقابل بایرن مونیخ، 3 پیروزی به دست آورده است. تماشاگران نیز اکنون در بازی فردا حضور خواهند داشت. من 9 سال خوب را در آنجا سپری کردم. مشتاقانه منتظر این بازی هستم.
ناگلزمان در مورد کریس ریچاردز که به عنوان بازیکن قرضی بایرن مونیخ در هوفنهایم حضور دارد، گفت:

  او به خوبی در‌حال پیشرفت کردن، است. او و مربی به خوبی از یکدیگر شناخت دارند. چنین معاملاتی مانند این باعث می‌شوند که بازیکن ریتم و زمان بازی مورد نیاز خود را به دست بیاورد. حیف که او فردا نمی‌تواند بازی کند. خواهیم دید که در آینده چه خواهد شد و ما با یکدیگر (در اینباره) تصمیم خواهیم گرفت.

ناگلزمان در مورد جمال موسیالا:

  او پیشرفت خوبی دارد. جمال قبل کریسمس هم عملکرد خوبی داشت و اعتماد به نفس زیادی را به دست آورده بود. او به خوبی موقعیت‌های پرسینگ را مدیریت می‌کند. او ویژگی‌های هجومی خوبی نیز دارد اما در داشتن تدام در تکرار عملکرد خوبش مشکل داشت. جمال در حال برداشت گامی بعدی خود در زمینه پیشرفتش است و اکنون مسئله ثبات داشتن، مهم است. جمال اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد و خوشحالیم که او در کنار ماست.
ناگلزمان در مورد رابطه‌اش با هوفنهایم:

  وقتی در باشگاهی بزرگ می‌شوید و (در آنجا) اولین قدم‌های خود را در فوتبال حرفه‌ای بر می‌دارید، مطمئنا مکان خاصی برای شما خواهد بود.
ناگلزمان در مورد سباستین هونس سرمربی هوفنهایم:

  او عملکرد خوبی دارد. او مربی بزرگ و انسان خوبی است. ما ارتباط زیادی با یکدیگر نداشتیم، اما هر از گاهی تلفنی صحبت می‌کنیم یا بهم پیام می‌دهیم. هونس یکی از همکارانی است که تبادل نظر با او آسان است. از این بابت خوشحالم که همه چیز برای او به خوبی پیش می‌رود.
ناگلزمان در مورد بازی چرخشی:

  بازی چرخشی مشکلی ندارد، اما به طور کلی ما سعی می‌کنیم با اندکی تغییر، بازیکنانی را که بهترین فرم را دارند، به زمین بیاوریم. در حال حاضر 13 تا 14 بازیکن داریم که 95 درصد زمان بازی‌ها را دریافت می‌کنند. ما به کل تیم برای کل فصل نیاز داریم، در نهایت این به خود بازیکن بستگی که چقدر زمان بازی دریافت کند. به طور کلی یک ترکیب بسیار خوب داریم که در حال حاضر خیلی خوب کار می‌کنیم.
ناگلزمان در مورد پیروزی مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا:

  برد مقابل سالزبورگ بسیار مهم و تاثیر‌گذار بود. اگر این برد باعث نشود اعتماد به نفس تیم افزایش پیدا نکند، تعجب خواهم کرد. دیروز یک تعطیلی داشتیم تا باتری‌های خود را برای این بازی سخت خارج از خانه شارژ کنیم.
ناگلزمان در مورد وضعیت تیم برای بازی فردا مقابل هوفنهایم:

  همه چیز خوب به نظر می‌رسد. گینگ، سرژ و چوپو در دسترس خواهند بود. تغییراتی در تیم ایجاد خواهد شد زیرا باید 3 بازیکن کمتر نسبت به لیگ قهرمانان اروپا، همراه خود داشته باشیم. خود را سازگار خواهیم کرد اما اکنون اینکه من چگونه اینکار را انجام می‌دهم را نمی‌گویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.