چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

رانگنیک در مورد جدایی احتمالی رشفورد: این موضوع جای نگرانی ندارد؛ مارکوس می تواند جدا شود اما در تابستان

رانگنیک در مورد جدایی احتمالی رشفورد: این موضوع جای نگرانی ندارد؛ مارکوس می تواند جدا شود اما در تابستان
یاسین معصومی
یاسین معصومی

سرمربی شیاطین سرخ می گوید نگران از دست دادن مهاجم جوان تیمش نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در روزهای اخیر اخباری مبنی بر نارضایتی مارکوس رشفورد به خاطر فرصت بازی کم و علاقه این بازیکن بر جدایی از منچستریونایتد در تابستان سال آینده منتشر شده است. با این وجود رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد می گوید مهاجم جوانش همچنان در الدترافورد خوشحال است و می خواهد به روزهای اوجش برگردد. او در این باره گفت:

دیروز و روز قبل از آن با او صحبت کردم اما در باره این شایعات چیزی نمی دانم. در طول 25 سال حضورم در فوتبال حرفه ای، تصمیم گرفتم به اتفاقاتی که در فضای مجازی می افتد توجه نکنم. او چیزی به من نگفته است. به من گفت همچنان خوشحال است و می خواهد در بالاترین سطح برای باشگاه بازی کند. صحبتی در این مورد که او ناراحت است انجام نشد. از نظر من این موضوع به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد. نگرانی من و چیزی که در تلاش برای رسیدن به آن هستم، این است کاری که با الانگا، جیدون و ... انجام دادیم را با یک یا دو بازیکن جوان دیگر که داریم انجام دهیم، عملکرد او را بهتر کنیم و مطمئن شویم در بهترین نسخه خودش خواهد بود.
رانگنیک در ادامه گفت:

فکر نمی کنم فرصت بازی او کم بوده باشد. از وقتی به این باشگاه آمده ام در 13 یا 14 بازی به میدان رفته است. بیشتر از این که نیمکت نشین باشد، از ابتدا در ترکیب بوده است. فکر نمی کنم این مشکل باشد و او در صحبت دیروزمان هم چیزی نگفت اما یک بار دیگر می گویم. پنجره نقل و انتقالات در حال حاضر بسته است.حتی اگر فرض کنیم او و مدیر برنامه هایش یا خانواده اش در مقطعی از تابستان به رفتن به باشگاهی دیگر فکر کنند، او می تواند این کار را کند اما در تابستان چون الان پنجره بسته است و این صحبت ها ربطی به بازی فردا یا سه شنبه ندارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.