جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

مورینیو: در 8 بازی اخیر سری آ شکست نخورده‌ایم؛ هرچه باشد، مساوی بهتر از شکست است

مورینیو: در 8 بازی اخیر سری آ شکست نخورده‌ایم؛ هرچه باشد، مساوی بهتر از شکست است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

مورینیو، اودینزه را رقیبی سخت توصیف کرد و اعتقاد دارد بازیکنانش بعد از بازی با ویتسه در هلند، از نظر ذهنی و بدنی فاقد آمادگی لازم بودند.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی رم در مصاحبه با DAZN گفت:

با امیدواری تصور می کردم اگر 2-3 دقیقه دیگر بازی جریان داشت، گل برتری را می زنیم. بازی غافلگیرکننده ای نبود، زیرا از قبل می دانستم که اودینزه به این شکل بازی خواهد کرد. بعد از چند دقیقه متوجه شدم که تحلیل من اشتباه نبود. اودینزه تمام هفته برای این مسابقه آماده شد اما ما پنج شنبه در لیگ کنفرانس اروپا حضور داشتیم. کاملا مشخص بود برخی از بازیکنان خسته هستند و با ورود بازیکنان تعویضی به زمین، تیم جان گرفت.
بازی سختی بود. بر این باور هستم که اگر گل تساوی را زودتر می زدیم، توانایی زدن گل دوم را هم داشتیم اما متاسفانه گل تساوی را خیلی دیر زدیم. اکنون ما در هشت بازی اخیر سری آ شکست نخورده ایم؛ چهار برد و چهار تساوی. اگر کسی فکر می‌ کند یک امتیاز در خانه اودینزه یا ساسولو ناامیدکننده است، واقعیت این است که ارزش این امتیازها در موقعیت‌ های سخت نمایان می شود و هرچه باشد از شکست بهتر است. مشکل ما در نیم فصل اول این بود که باخت های زیادی داشتیم درحالیکه اگر بعضی از این باخت ها با تساوی عوض می شد، شرایط تیم در جدول تغییر می کرد.

بازی روز پنج شنبه مقابل ویتسه در هلند روی بازیکنان تاثیرگذار بود. فقط کافی بود به زبان بدن بازیکنان نگاه کنید تا متوجه خستگی و عدم تمرکز آنها شوید. می گویند در یک مسابقه فوتبال باید توپ حداقل 30 دقیقه در جریان بازی باشد اما اودینزه مهارت زیادی در آرام کردن بازی و کند کردن روند مسابقه دارد. سبک اودینزه باعث بی ثباتی بازی حریف می شود و در لحظه ای که انتظارش را ندارید، شما را جریمه می کنند.
من هم احساس خستگی می کنم اما بعد از بازی احساس خستگی می کنم، در حالی که برخی از بازیکنانم قبل از شروع بازی خسته هستند. من این نگرش را دوست ندارم. همه بازی ها برای ما مهم هستند و نباید بعضی از بازی ها را مهم تر از بقیه بدانیم. امروز مالکیت توپ را داشتیم اما در انتقال توپ بسیار کند بودیم و فاقد روحیه جنگندگی و تهاجمی لازم بودیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.