جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

خلیل‌زاده: با دعای هواداران ان‌شاءالله التعاون را دبل می‌کنیم

راموسِ نه، فقط سرباز پرسپولیسم

راموسِ نه، فقط سرباز پرسپولیسم

ناصرقراگزلو/شجاع خلیل‌زاده با گلی که مقابل التعاون به ثمر رساند سه امتیاز بسیار حساس را به حساب تیمش واریز کرد تا با کم شدن فاصله امتیازی با التعاون و الدحیل، امیدهای پرسپولیس برای صعود زنده بماند.

به نظر شجاع راه گلزنی به تیم‌های عربستانی را خوب بلد است اما خودش می گوید:« بالاخره در بازی‌های آسیایی گلزنی و شرایط کار خیلی سخت است. من هم مانند همه بازیکنان تلاشم را انجام دادم و فقط قسمت بوده که به تیم التعاون هم مثل تیم دیگر این کشور گل بزنم.»
 
با گلی که شجاع زد برخی هواداران به او لقب راموس پرسپولیس داده اند اما خودش می گوید:«راموس پرسپولیس؟ نه، من فقط سرباز پرسپولیس هستم، همین و دیدید که بعد از گلزنی هم فقط بوسه بر لوگوی باشگاه پرسپولیس زدم که با افتخار روی پیراهنم حک شده است.»

شجاع درباره بازی برگشت هم گفته:«    التعاون تیم خوبی است اما فکر می‌کنم تیم ما در مجموع بهتر از حریف بود و جدا از دقایقی از نیمه اول تیم ما قدرت خودش را به حریف تحمیل کرده بود و حق‌مان بود به پیروزی برسیم. روحیه تیم‌مان خیلی خوب و بالا است و ان‌شاءالله می‌رویم که التعاون را در بازی برگشت هم شکست دهیم و دبل کنیم و با گرفتن شش امتیاز از تیم التعاون شانس خودمان را برای صعود خیلی افزایش دهیم و برای بازی بعدی آماده شویم.»

متن کامل این مصاحبه را در صفحه 12 ایران ورزشی پنجشنبه بخوانید.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.