چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

احسان حاج‌ صفی: اسکوچیچ هم فنی و هم اخلاقی مربی خوبی است

احسان حاج‌ صفی: اسکوچیچ هم فنی و هم اخلاقی مربی خوبی است

احسان حاج‌صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی بوسنی، حریف تدارکاتی ایران جزو تیم‌های خوب اروپایی است.

به گزارش ایران ورزشی، احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:

 پیش از هر چیز باید از طرف خودم و تمام بازیکنان تیم ملی، درگذشت محمود یاوری را به خانواده او تسلیت بگویم.

او با اشاره به برگزاری دو اردوی تیم ملی با دراگان اسکوچیچ، افزود:

 در اردوی اول با ازبکستان بازی کردیم که آنها تیم خوبی بودند. ما در بازی مقابل ازبکستان خیلی خوب کار کردیم، چند روز کنار هم به هماهنگی رسیدیم تا با یک بازی خوب، نتیجه‌ای مثبت بگیریم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد:

 برای اردوی دوم و بازی مقابل بوسنی و هرزگوین باید ابتدا از فدراسیون فوتبال تشکر کنم. می‌دانم که شرایط خیلی سخت است و با این شرایط یک بازی خوب را برای تیم ملی هماهنگ کردند. بوسنی تیم خیلی خوبی بود و جزو تیم‌های خوبی اروپایی است و همه بازیکنان آنها در تیم‌های خوب اروپایی بازی می‌کنند.

حاج‌‌صفی درباره دیدار با بوسنی که با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم ملی خاتمه یافت، گفت:

 بازی مقابل بوسنی سنگین بود و محک خیلی خوبی خوردیم. معتقدم بازهم می‌توانستیم‌ گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. در شرایطی بسیار خوب، بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم به برتری برسیم.

او درباره جو اردوی تیم ملی گفت:

 خدا را شکر جو و شرایط تیم ملی در دو اردوی اخیر خیلی خوب بود. باید از همه بازیکنان تیم تشکر کنم که شرایط خوبی را فراهم کردند تا بتوانیم اردوهای خوبی را پشت سر بگذاریم. بازیکنان جوان خوبی هم در تیم داریم که امیدوارم بتوانند برای تیم مثمرثمر باشند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره کار کردن زیر نظر دراگان اسکوچیچ نیز گفت:

 آقای اسکوچیچ واقعاً مربی خیلی خوب و زحمتکشی است. چه به لحاظ اخلاقی و چه فنی؛ او واقعاً با جان و دل برای تیم ملی زحمت می‌کشد و کسانی هم که داخل تیم هستند، می‌بینند که اسکوچیچ و همکارانش چگونه برای تیم زحمت می‌کشند. امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که بتوانیم دل همه مردم ایران را شاد کنیم.

حاج‌صفی همچنین درباره بازی شماره 112 خودش در تیم ملی خاطرنشان کرد:

 خدا به من عزت داد تا برای صدودوازدهمین بار پیراهن تیم ملی کشورم را به تن کنم. واقعاً افتخار بزرگی نصیب من شد. پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار بزرگی محسوب می‌شود و خدا را شکر می‌کنم این افتخار تا الان نصیب من شده است.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.