دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

اوبامیانگ: دوست دارم عثمان دمبله در کنار ما بماند؛ از زمان پیوستن به بارسلونا بسیار خوشحال بوده ام

اوبامیانگ: دوست دارم عثمان دمبله در کنار ما بماند؛ از زمان پیوستن به بارسلونا بسیار خوشحال بوده ام
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از موندو دپورتیوو، پیر امریک اوبامیانگ در این کنفرانس خبری گفت:
می دانیم چه چیزی فردا در انتظارمان است. بازی بسیار مهمی برای ماست و روحیه خوبی داریم. شش گل با پیراهن بارسلونا؟ انتظارش را داشتم چون سخت کار می کنم. با کمک هم تیمی هایم و در تیمی چون بارسا، گلزنی آسان تر است. ادامه بازی در این سطح؟ این طور فکر می کنم، با تلاش و تمام کارهایی که در تمرینات انجام می دهیم، فکر می کنم می توانم این سطحم را حفظ کنم. به دنبال این کار هستم و امیدوارم بتوانم به این روند ادامه دهم. دوست داری بیشتر در چه پستی بازی کنی؟ سوال خوبی است. اینجا من حس بسیار خوبی در پست مهاجم نوک دارم اما در آرسنال در سمت چپ حس بهتری داشتم.
از زمان پیوستن به بارسلونا بسیار خوشحال بوده ام. وقتی به باشگاهی مانند بارسا می پیوندید، انتظار دارید همه چیز عالی پیش برود. من سعی می کنم باعث لذت بردن هواداران شوم و عکس هایی با آن ها گرفتم. سابقه بازی مقابل گالاتاسارای در دورتموند؟ بله، به یاد می آورم. بازی در اینجا همیشه خاص است چون استادیوم آن ها جو فوق العاده ای دارد. احترام زیادی برای گومیس قائلم، هم برای او و هم برای دوران حرفه ای اش. مدت زیادی است که او را می شناسم و او انسان بسیار خوبی نیز هست.
عثمان دمبله؟ از زمان حضورم در اینجا به نظرم بسیار خوب بوده است. او بسیار عالی تمرین می کند و شور و شوق زیادی دارد. او بسیار خوب کار می کند و پاس گل های زیادی می دهد. او را سال هاست که می شناسم. چیزی که من به او هدیه می کنم، خنده است. مهم ترین چیز این است که او خوشحال است و خوب کار می کند. ما کمی در مورد آینده عثمان و ماندنش در بارسا صحبت کرده ایم و در نهایت خواهیم دید تصمیمش چیست. من دوست دارم او یک یا دو سال یا سال های بیشتری در بارسا بماند. خواهیم دید چه می شود. دوست دارم او بماند و از بازی در کنارش بسیار خوشحالم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.