شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

فده والورده: به احترام رئال مادرید، برای بارسلونا بازی نخواهم کرد؛ بهترین فرم من زیر نظر زیدان بود

فده والورده: به احترام رئال مادرید، برای بارسلونا بازی نخواهم کرد؛ بهترین فرم من زیر نظر زیدان بود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

فدریکو والورده در سال 2016 از پنارول راهی رئال مادرید شد. بعد از یک فصل حضور در رئال مادرید کاستیا و یک سال حضور قرضی در دپورتیوو لاکرونیا او به تیم اصلی برگشت و به یک مهره تأثیر گذار در ترکیب تیم تبدیل شد.

به گزارش ایران ورزشی؛ حالا هافبک 23 ساله اروگوئه ای مادریدی ها در مصاحبه با El Larguero می گوید:

رئال مادرید خاص است، آنها زندگی من را عوض کردند. از پنارول آمدم، اما از روزی که رسیدم می دانستم پیراهن بهترین تیم دنیا را به تن دارم. این فشار و مسئولیت عظیمی است اما از آن لذت می برم. از روی احترام به رئال مادرید، و به خاطر ارزش هایی که به من دادند، برای بارسلونا بازی نخواهم کرد. به خاطر احترام به نشانی که با آن زندگی می کنم، به من زندگی می بخشد، و عشقی که از آن می گیرم.
کیلیان ام باپه
من به عنوان رقیب با ام باپه روبرو شده ام و برای من او بازیکن بزرگی است. او بازیکنی تماشایی است. او در عین جوانی، نشانه هایی از یک بازیکن با تجربه دارد و گویا بسیار مسن است. ویژگی های منحصر به فردی دارد. او بازیکنی فوق العاده و حریفی غیر قابل تحمل است. بازی مقابل پاری سن ژرمن منحصر به فرد بود. من صد ها بازی بزرگ انجام نداده ام، اما در تعدادی از بازی های مهم حضور داشته ام، اما در دیداری مثل بازی با پاری سن ژرمن، حتی دو بار هم بازی نکرده ام. این نوع بازی ها یک عمر در خاطرتان می مانند، دفاع از نشان این باشگاه، کسب پیروزی و صعود به خاطر این هواداران، یک روز تاریخی برای من رقم زد.

تونی کروس و مودریچ
من از بازی در کنار مودریچ و کروس لذت می برم. دوست دارم کمی نقش بیشتری داشته باشم، اما آنها همیشه بیشتر و بهتر بازی می کنند. از مودریچ، بهترین چیزی که یاد گرفته ام، میل همیشگی به کسب پیروزی است. تمایلی که در هر مسابقه، چه در لالیگا، چه لیگ قهرمانان اروپا و چه در کوپا دل ری، می خواهد بازی کند و پیروز شود. او همیشه جاه طلبی خود را دارد.
از کروس آرامش ذهنی را یاد گرفته ام که در هر مسابقه دارد. او کاملاً یک آلمانی است. همچنین کاسمیرو هم جدی و جنگنده است. او من را یاد دوران حضور در آمریکای جنوبی می اندازد که عادت داشتیم برای هر توپ بجنگیم و بجنگیم، گویی که آخرین توپ است. برای ما فوتبال و هرچیزی، آخرین چیز است.
زین الدین زیدان
هر روز سعی می کنم نهایت تلاشم را به کار بگیرم. از وقتی به رئال مادرید آمده ام خیلی پیشرفت کرده ام و بالغ تر شده ام، نه فقط به عنوان بازیکن، بلکه به عنوان یک انسان در خیلی جنبه ها که درون زمین قابل مشاهده نیستند: نحوه استراحت، تغذیه و فعالیت های ذهنی.
چیزهای زیادی هستند که باعث رشد من به عنوان یک فوتبالیست شده اند. بهترین فرم من زیر نظر زیدان بود، که یک دوره بدون هیچ مصدومیتی بازی کردم و در آن زمان تیم هم به من احتیاج داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.