سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

میکل آرتتا: کوتینیو قابلیت های زیادی به استون ویلا می دهد؛ بازیکنان ما لایق حضور در تیم ملی هستند

میکل آرتتا: کوتینیو قابلیت های زیادی به استون ویلا می دهد؛ بازیکنان ما لایق حضور در تیم ملی هستند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

میکل آرتتا اگر بازیکنی می خواهد 10 الی 15 سال در اوج باشد، باید لحظات تلخی را نیز در دوران حرفه ای خود تجربه کند.

به گزارش ایران ورزشی، میکل آرتتا در این کنفرانس خبری در مورد وضعیت مصدومان گفت:

خبری نیست. دیروز ما تازه بعد از آخرین بازی مان ریکاوری کردیم. امروز خواهیم دید وضعیت همه بازیکنان به چه شکل است. تومیاسو؟ احتمال حضورش هست اما نمی دانیم. فردا خواهیم دید. او مصدومیت هایی مکرر در یک ناحیه داشت. پس از چنین چیزی باید بسیار محتاط باشید. اسمیت رو؟ او دوباره خوب بود. پیش از بازی یک مشکل کوچک داشت اما در دو روز اخیر خوب بوده است، بنابراین امیدوارم بتواند کمی تداوم در بازی کردنش داشته باشد.
حضور بازیکنان آرسنال در تیم ملی انگلیس؟

واقعاً برای بچه ها خوشحالم. آن ها لایق حضور در تیم ملی هستند. به عنوان یک باشگاه باید بسیار افتخار کنیم که بازیکنان ما مورد توجه قرار گرفته اند. مدت زمان زیادی از این اتفاق می گذرد و این نشانه خوبی است.

رمزدیل بهترین دروازه بان انگلیسی است؟

او اکنون در تیم ملی است و قرار است برای جایگاهش بجنگد. با شناختی که از آرون دارم، او بسیار سخت تلاش خواهد کرد چون دروازه بان تیم ملی بودن، یکی از بزرگ ترین رویاهای اوست.
واکنش رمزدیل به اشتباه روی گل ژوتا؟

او بعد از مسابقه ناراحت بود و این طبیعی است چون او بازیکنی بسیار رقابت طلب است. او باید درک کند که این اتفاقات در دوران حرفه ای او رخ خواهد داد. در تیم ملی نیز این اتفاقات می افتد و اگر می خواهید 10 یا 15 سال در اوج باشید، باید چنین لحظاتی را نیز تجربه کنید. او به شدت از خودش انتقاد می کند، بنابراین او گاهی اوقات به کمک نیاز دارد تا همه چیز را در نظر داشته باشد.
اهمیت حضور در بین چهار تیم برتر جدول؟

وقتی این کار را انجام دادیم، در موردش به شما خواهم گفت. هنوز موفق به قرارگیری در بین چهار تیم نشده ایم و اتفاقات زیادی رخ خواهد داد. این همان چیزی است که برای آن آماده می شویم.
فیلیپه کوتینیو؟ علاقه آرسنال به جذب او؟

او نیز یکی از بازیکنان حریف است. وقتی توپ در اختیار اوست، تیمش چیزهای زیادی را فعال می کند و قادر به انجام کارهای زیادی است. او قابلیت های زیادی به تیمش می دهد بنابراین واضح است که این همان چیزی است که باید در نظر داشته باشیم و فراموش نکنیم. توانایی او برای گلزنی و خلق موقعیت و باز کردن فضاهایی که وجود ندارند، قابل توجه است. این همان چیزی است که او وقتی در لیورپول بود به صورت مداوم انجام می داد. علاقه آرسنال به کوتینیو؟ ما بازیکنان متفاوت زیادی با ویژگی های مشابه کوتینیو در نظر داشتیم و در نهایت بازیکنی متفاوت جذب کردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.