جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

سیدعباسی: یک امتیاز به درد ما و نساجی نمی خورد

سیدعباسی: یک امتیاز به درد ما و نساجی نمی خورد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ، داوود سید عباسی در نشست خبری بعد از بازی با نساجی اظهار داشت:
در نیمه اول بازی بیشتر درگیرانه بودو چیزی که می‌خواستیم از آب در نیامد اما با تعویض‌هایی که کردیم روند بازی را به سود خودمان تغییر بدهیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم و در 20 دقیقه آخر کلی فرصت داشتیم.
وی افزود:
ما روی یک پنالتی گل خوردیم اما جای خوشحالی دارد که به بازی برگشتیم و 4-5 موقعیت بالای 90درصد داشتیم که یکی از آنها گل شد و در نهایت یک امتیاز نه به درد ما خورد و نه به درد نساجی خورد.در این هفته‌ها هر چه در چنته داریم، می‌گذاریم.
شاهرخ بیانی اسطوره خود من است، امروز هم به او گفتم همیشه برای من قابل احترام است ولی فکر می‌کنم شما هم با من هم عقیده باشید که اتفاقاتی که برای شهرخودرو رخ داد برای هیچ تیمی نیفتاده است. احترام بیانی و الهامی برای من واجب است ولی مدیریت کردن این داستان برای هر دو طرف باید باشد. اگر ما مقصر هستیم حریف هم باید سعه صدر داشته باشد. آنقدر بازی برای من حیاتی بود که سعی کردم حواسم به درون زمین باشد.
فکر می‌کنم اولین بار باشد که این اتفاقات بین نیمکت ما و یک تیم دیگر رخ داد. بیانی، الهامی و صداقت اساتید ما هستند. زمانی این عزیزان استاد من بودند ولی همه باید مدیریت کنیم. من همین الان که با شما صحبت می‌کنم هنوز در بازی هستم.نمی‌دانم شما هم متوجه شدید یا نه ولی هنوز آرامش پیدا نکردم. حالم مساعد نیست و خیلی فشار رویم است. وقتی برای ما نمانده است و همه بازی ها مهم است. از اینکه در موقعیت‌های حساس تصمیمات اشتباهی می‌گیریم خیلی ناراحت هستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.