پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

خواسته های نجومی فوتبالی‌ها برای حضور ۴۵ دقیقه ای در برنامه های نوروزی؛ کف ۵۰۰۰ یورو!

خواسته های نجومی فوتبالی‌ها برای حضور ۴۵ دقیقه ای در برنامه های نوروزی؛ کف ۵۰۰۰ یورو!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

ظاهرا چند میهمان فوتبالیِ برنامه نوروزی فرمول یک با دستمزدهای نجومی مقابل دوربین قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبالی، این روزها پخش ویژه برنامه‌های نوروزی در شبکه‌های صدا و سیما با حضور میهمانان متنوع در حوزه های مختلف هنر و ورزش آغاز شده است.

در چند شب گذشته چند میهمان فوتبالی از جمله دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، امیر عابدزاده و... در یکی از ویژه برنامه‌های پرمخاطب تلویزیون در شبکه یک با نام فرمول یک با اجرای علی ضیا حضور پیدا کردند که با استقبال خوبی از سوی مردم هم‌ مواجه شد.

اما نکته جالب درباره حضور فوتبالی‌ها در این ویژه برنامه نوروزی و عیدانه، خواسته های چندصد میلیونی است که ظاهرا برخی از میهمانان دعوت شده داشته اند. ارقامی عجیب و غریبی که باعث می شود سر همه سوت بکشد. این موضوع با استناد به توییت یکی از دستیاران علی ضیا، مجری برنامه فرمول یک شب یک که این شب‌ها ویژه برنامه عیدانه خود را روی آنتن برده، سوژه این خبر شده است.

این فرد نزدیک به علی ضیا که دستیار او هم تلقی می‌شود، با انتشار یک توییت نوشته است:

"قیمت درخواستی میهمانان برنامه‌های نوروزی هر روز عجیب‌تر می‌شود.

سرمربی: ۵۰۰۰ یورو

بازیکن تیم ملی: ۱۵۰ میلیون

ستاره سابق تیم ملی: ۲۰۰ میلیون

صحت و سقم این خبر را نمی‌توان تایید کرد و این مطلب طبق توییت یکی از دستیاران مجری صدا و سیما نوشته شده است اما اگر محتوای این توییت صحت داشته باشد، به نظر می‌رسد که فوتبالی‌ها در شب‌های نوروز با شرکت در برخی ویژه برنامه‌های صدا و سیما درآمد بدی نخواهند داشت و سرمربی و بازیکن ملی و بازیکن اسبق ملی هم بوده که در این برنامه حضور پیدا کرده اند!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.