سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

ریچارلیسون: جانم را برای تیم ملی برزیل می دهم؛ آرژانتین و فرانسه رقبای ما برای قهرمانی در جام جهانی هستند

ریچارلیسون: جانم را برای تیم ملی برزیل می دهم؛ آرژانتین و فرانسه رقبای ما برای قهرمانی در جام جهانی هستند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

ریچارلیسون معتقد است برزیل برای قهرمانی در جام جهانی باید با تیم های ملی فرانسه و آرژانتین رقابت کند.

به گزارشایران ورزشی و به نقل از گل، با نزدیک شدن بازی های ملی، فهرست تیم های ملی مختلف برای مسابقات پیش رو به تدریج اعلام شد و در فهرست اعلام شده از سوی تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، نام ریچارلیسون، مهاجم اورتون نیز بعد از چند دوره غیبت دیده می شود. این بازیکن 24 ساله در گفتگویی از علاقه شدیدش به تیم ملی برزیل صحبت کرده است. او درباره دعوت مجدد به اردوی تیم ملی کشورش گفت:

از این که در دو اردوی قبلی در فهرست تیم ملی حضور نداشتم، خیلی ناراحت بودم. این اتفاق برایم دردناک بود. ناراحتم بودم چون می توانستم در اردو باشم.بازیکنان دیگری هم بودند که لیاقت حضور در این اردوها را داشتند. به همین خاطر سرم را بالا گرفتم و مثل همیشه به تمرین کردن ادامه دادم. دعوت نشدن به اردوی تیم ملی برزیل خیلی ناراحتم می کند چون هیچوقت خودم را بیرون از اردو تصور نمی کنم و وقتی این اتفاق افتاد خیلی دردناک بود. به اتاقم رفتم و چند روز ناراحت بودم اما بعد به خود همیشگی ام برگشتم و به سختی تمرین کردم و حالا دوباره دعوت شده است. همه می دانند چقدر به تیم ملی علاقه دارم و چقدر دلم می خواهد در تیم باشم. شاید یکی از بهترین بازیکنان دنیا نباشم اما مطمئنم وقتی به زمین مسابقه می آیم حاضرم جانم را بدهم. هر کار در توانم است انجام می دهم تا تیمم بتواند سه امتیاز را به دست بیاورد.
مهاجم برزیلی در مورد رقبای این تیم در مسیر قهرمانی جام جهانی گفت:

فرانسه. آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و سپس آرژانتین. هر دوی آنها رقبای جدی ما هستند. برزیل همیشه مقابل آنها خوب بازی می کند. به نظرم هر دو تیم را به خوبی می شناسیم. می دانیم توانایی انجام چه کاری را دارند. آرژانتین در چند سال اخیر پیشرفت زیادی کرده است و چندین بازی است که شکست نخورده اند. هر تیمی که مقابل آرژانتین و فرانسه قرار بگیرد، به مشکل می خورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.