چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

کینگزلی کومان: در صورت به دست آوردن سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان، شاید بایرن مونیخ را ترک کنم

کینگزلی کومان: در صورت به دست آوردن سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان، شاید بایرن مونیخ را ترک کنم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ کینگزلی کومان که زمانی بازیکن آکادمی پاری سن ژرمن بوده است، در سال 2014 در یک انتقال آزاد به یوونتوس می‌پیوندد. او در سال 2015 به صورت قرضی راهی بایرن مونیخ می‌شود و در نهایت در سال 2017، بایرن مونیخ او را به خدمت می‌گیرد. گفتنی است کومان به تازگی نیز قرارداد خود را با بایرن مونیخ تا سال 2027 تمدید کرده است. حال این بازیکن در مصاحبه‌ای با Canal Foot Club فرانسه در مورد دلایل خروجش از پاری سن ژرمن، خروج احتمالی از بایرن مونیخ، روش بازی بایرن مونیخ و برخی دیگر از مسائل صحبت کرده است. کومان در مورد خروج از پاری سن ژرمن، گفت:
من به تازگی قرارداد جدیدم را امضا کردم و آن نیز هنوز شروع نشده است. بنابراین این موضوع بی ربطی به حساب می‌آید. اگر تا سال 2027 تمدید می‌کنم، به این خاطر است که واقعا در برنامه‌های باشگاه جا دارم. شاید اگر سه قهرمانی متوالی لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاوریم، آنگاه به فکر رفتن بیفتم.
کومان در مورد رویارویی با ویارئال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، گفت:
کومان در مورد فشار و انتظاراتی که در بایرن مونیخ وجود دارد، گفت:
نه؛ شما به آن عادت می‌کنید. ضرباتی که به من وارد می‌شود، مرا بیشتر به دریبل زنی تشویق می‌کنند. هر چند لحظاتی نیز وجود دارد که اینکار را کمتر انجام می‌دهم. بخاطر مصدومیت‌هایم این تجربه را به دست آوردم که در چه موقعیت‌هایی باید دریبل کنم و در چه لحظاتی، دریبل نکنم. در هر صورت این بخشی از کار ما است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.