یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

زلاتان: نزدیک شدن به پایان برای من غم‌انگیز نیست؛ بزرگ‌ترین غم برای شماست که دیگر بازی زلاتان را نمی‌بینید

زلاتان: نزدیک شدن به پایان برای من غم‌انگیز نیست؛ بزرگ‌ترین غم برای شماست که دیگر بازی زلاتان را نمی‌بینید
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ زلاتان که در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد، در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و گفت:
فکر کردن به بازنشستگی، احساس وحشت جزیی را به من وارد می کند.مطمئناً تا زمانی که بتوانم نتیجه بگیرم و رنج نکشم، تا زمانی که ممکن است به بازی کردن ادامه خواهم داد. می‌ خواهم بدون پشیمانی به حرفه‌ ام پایان دهم، بنابراین باید دوران حرفه ای خود را به حداکثر برسانم. برنامه دوران پس از بازنشستگی؟نمی‌دانم، خواهیم دید زمانی که روزشفرا برسد. می‌ توانم مستقیماً از زمانی که بازنشسته می‌ شوم، حرفه جدیدی را در فوتبالشروع کنم،استراحت کنمیا کاملاً ناپدید شوم. هر روز طی 25 سال برای هر کاری برنامه داشتماما یک روز از خواب بیدار می شوم و هیچ برنامه ای ندارم و این احساس عجیبی خواهد بود.
نزدیک شدن به پایان برای من غم انگیز نیست.فکر می‌ کنم بزرگترین غم متعلق به شما باشد، زیرا دیگر نمی‌ توانید بازی من را تماشا کنید. تا هستم باید از بازی زلاتانلذت ببرید، چون دیگر امثال زلاتان را نخواهید دید.
در پاهای خود دیگر توان 90 دقیقه بازی را ندارم اما قبل از بازگشت به تیم ملی سوئد، این موضوع را می دانستم. پسر پیری هستم که هنوز خیلی از کارها را به شکل مناسبی انجام می دهم.

الانگا در دوران حضور رالف رانگنیک در منچستریونایتد به عنصری ثابت در ترکیب تیمش تبدیل شده است. او حالا عضوی از تیم ملی سوئد است و ابراهیموویچ در مصاحبه اخیرش، در خصوص این بازیکن صحبت کرده است.
او استعداد بزرگی است. ما به این افتخار می‌کنیم و خوشحالیم که اصالتش سوئدی است. این که حالا می‌تواند نماینده سوئد باشد، به ارزش این موضوع می‌افزاید.
او آینده را پیش روی خودش می‌بیند و اگر همین طور ادامه بدهد، آینده‌اش روشن به نظر می‌رسد. فقط باید بجنگد، هرگز از خودش راضی نباشد و برای رسیدن به سطحی بالاتر تقلا کند. این که چقدر می‌تواند پیشرفت کند، به خودش بستگی دارد.
یادم است در زمین تمرین منچستریونایتد ناهار می‌خوردیم. بعد این پسر بچه (الانگا) پیشم آمد و گفت: «تو پدرم را (از زمان حضورت در مالمو) می‌شناسی». یادم آمد: «الانگا». آنجا بود که فهمیدم او کیست

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.