پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

درویش: همه اسناد پرداختی به رادوشوویچ موجود است

درویش: همه اسناد پرداختی به رادوشوویچ موجود است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا؛ رضا درویش درباره بازگشت یحیی گل‌محمدی به تمرینات پرسپولیس اظهار کرد:
گاهی فشارها باعث می‌شود آدم به یکباره تصمیمی بگیرید که در آن لحظه فکر می‌کند راهی به جز آن تصمیم ندارد. وقتی می‌بیند ما از قبل گفته‌ایم آن داور را برای داربی انتخاب نکنند اما انتخابش می‌کنند، از طرف دیگر همان داور هند بازیکن حریف را نمی‌گیرد و در بین دو نیمه وقتی به سینه مهدی تربی می‌زنند و داور واکنشی ندارد، با خود فکر می‌کند بنا بر این است که سر ما را ببرند. این را هم در نظر بگیرید که آستانه تحمل افراد متفاوت است.
او افزود:
ما الان هفت بازی دیگر داریم و با قدرت پیش می‌رویم تا در این هفت بازی به پیروزی برسیم. ما باز هم در کورس قهرمانی هستیم و ضمن این که جام حذفی را هم در پیش داریم و مصمم هستیم در این جام هم به قهرمانی برسیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت:
برایم عجیب است یک خارجی چطور تا این حد اهل تزویر و ریا و دروغ است. او نام ورزشکار را دارد اما چنین صفتی ندارد. همه مدارک و اسناد موجود است و همه چیز مشخص است. نمی‌دادم چه کسانی پای چنین افرادی نشسته‌اند که حالا برای این که دو دلار بیش‌تر بگیرد چنین ادعایی می‌کند. همه اسناد پرداختی به رادوشوویچ موجود است و ما هم موارد مورد ادعای او را و بی‌اخلاقی‌هایش را در فیفا پیگیری می‌کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.