چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

تباس: اگر هالند و ام باپه راهی مادرید شوند، خوشحال می شوم؛ بارسلونای کنونی را بیشتر دوست دارم

تباس: اگر هالند و ام باپه راهی مادرید شوند، خوشحال می شوم؛ بارسلونای کنونی را بیشتر دوست دارم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ تباس در خصوص احتمال انتقال ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن به مادرید گفت:
همه نشانه ها حاکی از آن است که آینده ام باپه در مادرید رقم خواهد خورد، اما در عین حال چیزی قطعی نیست. چیزی که من به آن فکر می کنمو مدت هاست که می گویم، این است که او به پاری سن ژرمن تعلق ندارد. امیدوارم در نهایت راهی رئال مادرید شود و‌ اگر هالند هم به یک تیم اسپانیایی ملحق شود، بهتر است. حتی برای افزایش رقابت بهتر است که به تیم دیگری ملحق شود، اما حتی اگر به رئال مادرید هم برود خوشحال خواهم شد. حضور این دو ستاره در مادرید بسیار مهم خواهد بود.
سرنوشت لالیگای 2021/22
فکر نمی کنم سرنوشت لیگ مسجل شده باشد. دوباره روز نخست لیگ قهرمانان را به یاد می آورم که تیم های اسپانیایی نتایج درخشانی کسب نمی کردند و به نظر می رسید که غرق شده ایم و نمی توانیم در اروپا رقابت کنیم و حالا سه تیم در مرحله یک چهارم نهایی داریم و یک تیم هم در لیگ اروپاست. تکلیف لیگ مشخص نشده، امتیازات زیادی باقی مانده و تیم های بالای جدول بازی های سختی در پیش دارند. فکر می کنم قهرمانی با امتیازات کمتر از 90 خواهیم داشت که نشانگر رقابتی بودن لیگ است.
پروژه فیرپلی مالی یوفا به ثبات رسیده و چیزهای بسیار بیشتری نسبت به آنچه نیویورک تایمز پیش بینی کرده است، دارد. ما مشارکت زیادی در این پروژه داشته ایم. فکر می کنیم که نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت. ثبات اقتصادی در دنیای فوتبال حتی از رقابتی بودنهممهم تر است. در فوتبال حرفه ای هزاران شغل به این امر وابسته هستند و از این رو مهم است که تیم ها ثبات اقتصادی داشته باشند. تمامی اسپانسر ها و بازاریابی ها و مسائل دیگری که می توانند باشگاه ها را تحت تاثیر قرار دهند، مد نظر قرار خواهند گرفت. چیزی که ما می خواهیم، در آمدهای واقعی است و اینکه تیم ها دقیقاً بر اساس درآمدهای خود، هزینه کنند.
آنها می دانند که تیم های انگلیسی در این پروژه حضور نخواهند داشت و در حال طراحیپروژه دیگری هستند که مجدداً شکست خواهد خور‌د. آنها به آشفته سازی ادامه می دهند. بدون تیم های انگلیسی این بیشتر یک پروژه قاره ای است. این پروژه نه تنها علیه یوفا، بلکه علیه لیگ برتر انگلیس است و آنها روی این موضوع کار می کنند. همانطور که همیشه گفته ام فلورنتینو پرز هیچوقت شکست نمی خورد، و همیشه آماده انجام کاری است.
این تنها راه حلی نیست که بارسلونا برای خرید هالند در پیش دارد. بلکه یک گام دیگر است، و آنها باید قدم های دیگری بردارند تا خود را در موقعیت اقتصادی لازم برای خرید این نوع بازیکنان قرار دهند. استراتژی بارسلونا هم همین است. نمی دانم آنها به CVC ملحق خواهند شد یا نه، اما این تنها کاری نیست که بارسلونا باید انجام دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.