شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

ادینسون کاوانی: بابت بازی کردن کنار فورلان خوش شانس بودم؛ به این تجربه افتخار می‌کنم

ادینسون کاوانی: بابت بازی کردن کنار فورلان خوش شانس بودم؛ به این تجربه افتخار می‌کنم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از سایت رسمی منچستریونایتد، فورلان که خودش سابقه بازی کردن در منچستریونایتد را دارد، در طول دوران حرفه‌ای افتخار آمیز خود طی ۲۱ سال برای ۱۰ باشگاه به میدان رفت و به مدت بیش از یک دهه تکیه‌گاه تیم ملی اروگوئه بود. حالا کاوانی با یاد کردن از دوران هم‌بازی بودن با فورلان گفته است:
من به اندازه کافی خوش شانس بودم که توانستم دیگو بازی کنم. برای ماهایی که در حال آغاز روند پیشرفت‌مان به عنوان یک بازیکن بودیم، دیدن بازیکنی مثل دیگو که قبل از ما در دنیای فوتبال نامی برای خودش دست و پا کرده بود، فوق العاده بود. چون این‌ها از آن دست بازیکنانی بودند که با امید به آن که روزی بتوانیم شبیه‌شان باشیم،به طور جدی پیگیر بازی‌های شان بودیم.
به یادماندنی‌ترین لحظات کاوانی و فورلان در کنار یکدیگر را می‌توان جام جهانی ۲۰۱۰ دانست؛ تورنمنتی که اروگوئه تا مرحله نیمه نهایی آن پیشروی کرد و فورلان هم با زدن ۵ گل، حسابی در آن خوش درخشید. کاوانی در این خصوص افزود:
بعدا این فرصت را پیدا کردم که در کنارش در تیم ملی بازی کنم بنابراین یادگرفتن از او واقعا برایم افتخاری بود. به علاوه، ما لحظات بزرگی را با هم شریک شدیم: مثل بازی کردن با هم در مسابقات بزرگ مرحله انتخابی و در جام جهانی آفریقای جنوبی. واقعا رخداد خاصی بود و این خاطرات دلچسب تا ابد با من باقی خواهد ماند.
گفتنی است که فورلان پس از جام جهانی ۲۰۱۴ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و کاوانی ۳۵ ساله هم می‌تواند پس از جام جهانی قطر چنین روندی را در پیش بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.