چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

سید جلال حسینی: به لقب ها و رکوردها فکر نمی کنم؛ برخی نمی خواهند پرسپولیس جاودان شود

سید جلال حسینی: به لقب ها و رکوردها فکر نمی کنم؛ برخی نمی خواهند پرسپولیس جاودان شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ، سال ۱۴۰۰ در حالی به اتمام رسید که پرسپولیس باز هم توانست قهرمانی خود در لیگ برتر ایران را تکرار کند تا واژه «گلات» را به دایره فوتبال فارسی اضافه کرده و پنجمین قهرمانی متوالی خود را در فوتبال باشگاهی کشور کسب کند.
سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس یکی از بازماندگان تیم رویایی سرخپوشان است که فیگور قهرمانی‌اش در قامت کاپیتان را پنج بار متوالی تکرار کرد تا شکار عکاسان شود.
مدافع با تجربه پرسپولیس که نقش ویژه‌ای در عناوین مختلف قهرمانی این تیم در فصول گذشته داشت سال ۱۴۰۰ را یکی از سخت‌ترین سال‌های فوتبالی عنوان کرد.
سیدجلال حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، فارغ از هیاهوی فوتبال خواست صحبت کند اما به گفته خودش همه چیز او در زندگی با این ورزش عجین شده است.
سیدجلال حسینی درباره اینکه سال ۱۴۰۰ را چطور دید، عنوان کرد:
واقعا سخت! کرونا همچنان ادامه داشت و هر روز غم‌هایی را برخی خانواده‌ها تحمل می‌کردند. واقعا سخت است یکی از عزیزان آدم به خاطر بیماری از دست برود. تلخ‌ترین اتفاق می‌تواند همین نبودن‌ها باشد.
او در ادامه از بهبودی روند شیوع کرونا در سطح کشور صحبت کرد و افزود:
واقعا در همین دوران کرونا فهمیدم که ما هرچه داریم از مردم است. با آنها جان می‌گیریم و اگر محبوبیتی هم داریم صرفا به خاطر حضور آنهاست. می‌توانم بگویم بدترین روزهای فوتبالی را در نبود آنها تجربه کردیم. اگر می‌جنگیدیم برای این بود که آنها را خوشحال کنیم. وقتی به ورزشگاه می‌رفتیم و آنها را نمی‌دیدیم واقعا تلخ بود. اینکه به قول بچه‌های تیم فریاد نمی‌زنیم تا صدای هم را به سختی بشنویم چندان هم خوب نیست.
سیدجلال حسینی تاکید کرد:
خوشحالی واقعی ما بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها بود. اینکه دربی را با تماشاگر برگزار کردیم اتفاق خوبی بود. امیدوارم دیگر آنها را در استادیوم‌ها ببینیم و هرگز با چنین بیماری‌هایی دیگر دست و پنجه نرم نکنیم.
من نمی‌خواهم درباره یک بازی صحبت کنم بلکه باید بگویم خیلی اتفاقات در این چند سال اخیر افتاده که نشان می‌دهد چندان علاقه‌ای به جاودان شدن پرسپولیس نداشتند. فوتبال است و همیشه قهرمانی‌ها ادامه دارد. تا روزی که لیگ وجود دارد قهرمانی هم خواهد بود. من باید بگویم پرسپولیس اصیل است و هر کاری هم خواستند بکنند.
همیشه تا لحظه‌ای که بازی‌ها جریان داشت برای بردن می‌جنگیدیم. وقتی قهرمان هم می‌شدیم باز برای پیروزی وارد زمین می‌شدیم. الان هم هیچ فرقی نکرده و تا آخرین توان خود برای خوشحالی هواداران خود تلاش می‌کنیم.
نوروز همیشه نو است
انسانیت پایان ندارد
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه دوست دارد چه صفتی به او داده شود گفت:
واقعا به آن فکر نکردم. هرگز به رکوردها و لقب‌ها فکر نکردم. فقط می‌خواهم آدم خوبی باشم. من باید از همسرم و فرزندانم خیلی تشکر کنم. واقعا زندگی با فوتبالیست‌هایی که مدام در اردو هستند خیلی سخت است. خیلی اوقات همسرم تنها بود و بچه‌ها را او بزرگ کرد. از خانواده‌ام خیلی ممنونم.
امیدوارم همیشه بتوانم برای خودم، خانواده ام و جامعه انسان خوبی باشم چون‌که انسانیت هرگز پایان ندارد و نمی میرد. در سال ۱۴۰۱ بهترین‌ها را برای هموطنانم آرزو دارم که امیدوارم همه به خواسته‌های سالم خود برسند و اوضاع اقتصادی مردم هم بهتر از قبل شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.