یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

کاپلو: الگری مناسب‌ترین مربی برای کسب اسکودتو است

کاپلو: الگری مناسب‌ترین مربی برای کسب اسکودتو است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ فابیو کاپلو به حمایت از ماسیمیلیانو الگری‌ و سبک بازی تیم او پرداخت. الگری دوره دوم فعالیتش در یوونتوس را با مشکلات بزرگی آغاز کرد اما با گذر زمان، شرایط بیانکونری بهتر شد. هر چند سبک بازی محافظه‌کارانهمد مکسمورد علاقه برخی هواداران و حتی کارشناسان فوتبال ایتالیا نیست. با این وجود، کاپلو نحوه مربیگری الگری را تایید می‌کند و در مصاحبه اخیرش با گاتزتا دلو اسپورت به حمایت از او پرداخت:
الگری مرد باهوشی است. دلیل انتقادات از پیروزی‌های ۱-۰ تیم او را درک نمی‌کنم. این کار بی‌احترامی به کارهای بزرگ او محسوب می‌شود اما مخالفتبا منتقدان الگریمثل صحبت کردن با افراد ناشنوا است؛ کسانی که علاقه‌مند به فوتبالبا پاس‌های کوتاه هستند و برای سال‌ها دنباله‌روپپ گواردیولا بوده‌اند.
ناپولی را فراموش نکنید. آن‌ها پیشرفت زیادی داشته‌اند و مربیشاناز مسیری که در آن هستند،شناخت کافی دارد.
رمز موفقیت میلان آرامش آن‌ها است. دیدن بازی این تیم سرگرم‌کننده‌ است، پیولی کار فوق‌العاده‌ای را انجام می‌دهد. مانند هر تیم جوان دیگری پر فراز و نشیب بوده‌اند. با توجهبه برنامه بازی‌های آینده میلان، آن‌ها کار سختی خواهند داشت.
ناکامی ایتالیا در صعود به جام جهانی:
می‌توانیم بگوییم ما به خاطر دو پنالتی از دست رفته به جام جهانی نرسیدیم. البته در یورو به لطف دو پیروزی در ضربات پنالتیقهرمان شدیم. در طول بازی‌های انتخابی جام جهانی هم گفته بودمایتالیابا روحیه‌ای که در یورو داشت بازی نمی‌کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.