سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

احمد مددی: بازی در ورزشگاه آزادی تابع قوانین و مقررات است

احمد مددی: بازی در ورزشگاه آزادی تابع قوانین و مقررات است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از ایسنا؛  احمد مددی در رابطه با انجام نشدن دیدار تیم ملی فوتبال امید و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:
ضمن احترام به تمام مدیران و مسوولین تیم های ملی و باشگاهی کشور بویژه تیم ملی امید که برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم، باید تاکید کنم که بازی در ورزشگاه آزادی تابع قوانین و مقررات است و باید پایبند قوانین و مقررات باشیم.
وی گفت:
ما همیشه با فدراسیون فوتبال تعامل داشته‌ایم و مانعی برای عدم برگزاری مسابقات وجود ندارد و تمام بازیهای ملی و بین المللی در ورزشگاه آزادی با بالاترین کیفیت برگزار می‌شود.
مددی خاطرنشان کرد:
بحث بازی در آزادی تابع یکسری قوانین و مقررات است و باید برای هر بازی قرارداد منعقد شود، به عنوان‌ نمونه؛ دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای هر فصل و به تعداد بازیهای لیگ برتر و جام حذفی در آزادی قرارداد منعقد می‌کنند و میزان تعرفه آن تابع نظر کارشناسان رسمی دادگستری است و این مساله در خصوص بازی تیم فوتبال امید با پرسپولیس نیز صدق می‌کرد.
مدیر ورزشگاه آزادی تصریح کرد:
با وجود این که قرارداد تیم ها و باشگاه ها با آزادی طبق تعرفه مصوب شده است، متاسفانه طی چند روز گذشته برخی رسانه ها در این زمینه شیطنت کرده اند و درک درستی از روند قانونی این موضوع ندارند.
وی در پایان با بیان این که از پایان سال گذشته تاکنون زمین چمن آزادی به حال خود رها نشده و در حال بهسازی زمین چمن هستیم، گفت:
سال گذشته آزادی چون‌ میزبان برگزاری رقابت های زیادی بود، امسال در حال بهسازی زمین چمن آزادی هستیم تا با بالاترین کیفیت آن را برای بازیهای تیم های ملی و باشگاهی آماده کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.