پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

همه تمرکزمان روی لیگ قهرمانان آسیا بود

داود فنایی: اظهار نظر برخی بازیکنان را از طریق قانونی پیگیری می کنیم

داود فنایی: اظهار نظر برخی بازیکنان را از طریق قانونی پیگیری می کنیم

داوود فنایی مربی دروازه بان های پرسپولیس درباره علت حضورش در باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، داوود فنایی بعد از خروج از ساختمان باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:

یادم است روزی که می خواستم قرارداد ببندم به باشگاه پرسپولیس آمدم الان هم یک کار اداری درباره قراردادم داشتم و می بایست پاسپورتم را عوض می کردم و صحبت درباره یکسری مسائل تیم بود. درباره مسائل خحصوصی و فنی تیم حرف زدیم.

فنایی درباره عدم دعوت حامد لک به تیم ملی گفت:

این موضوع در روحیه حامد لک تاثیر نمی گذارد. نظر مربی تیم ملی همیشه شرط است. بازیکنان باید تلاش کنند. پرسپولیس کم از تیم ملی نیست و بازی کردن در این تیم افتخار زیادی است. حامد هم باید کار کند تا نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب کند.

مربی دروازه بان های پرسپولیس در ادامه افزود:

 من فکر می کنم با آمدن مدیریت جدید و ابراهیم شکوری که خودشان از جنس فوتبال هستند مشکلات مرتفع می شود و امیدوارم همه چیز در نهایت به نفع باشگاه پرسپولیس باشد. قراردادمان را همان موقع که آمدیم منعقد کردیم.

فنایی در خصوص شرایط رادوشوویچ گفت:

رادو مشکلاتی داشت و یکسری تعهدات بود که باشگاه باید به آنها عمل می کرد. بحث پاداش هایش بود که دریافت کرد و به ما ملحق شد. رادو دروازه بانی است که همیشه تمرینات خود را دارد و در کرواسی هم که بود، تمریناتش را رصد می کردیم و خوشبختانه دو دروازه بانی که داریم در شرایط خوبی هستند.

فنایی افزود:

بعد از دربی که باختیم فشار زیادی روی ما بود. من تازه مربی نشدم که بخواهم با 4 انتقاد جا بزنم. فضای مجازی جالب نیست، خودم خیلی از این فضا دوری می کنم. هم حامد و هم باقی بچه ها باید کار کنند و تمرکز داشته باشند و همه هدف مان این باشد که پرسپولیس موفق باشد.

داوود فنایی در پایان گفت:

اگر رزومه من را ببینید متوجه می شوید کجا و با چه کسانی کار کردم. بعضی اوقات یکسری بازیکنان را انتخاب نمی کنید و ... این درست نیست که بخواهند بروند و پشت مربی صحبت کنند. به هرحال یکسری اتفاقات در این چند وقت افتاد که از طریق قانونی تک تک آنها را پیگری می کنیم و یکی از بحث های مان سر این موضوع بود. خیلی ها به خودشان اجازه می دهند درباره همه چیز نظر بدهند و تهمت بزنند. اگر تا الان حرفی نزدم، به خاطر هواداران پرسپولیس بوده که اصلا دوست نداشتم این تیم به حاشیه برود و تمام تمرکزم را روی بازی های لیگ و فینال لیگ قهرمانان گذاشته ام. درباره شخص خاصی صحبت نمی کنم. خیلی از افراد در این مدت که در پرسپولیس بودم اظهار نظر کردند. من 8 سال گلر این تیم بودم و همه مرا می شناسند. ما یکسری بازیکنان کنار گذاشتیم که حرف هایی زدند و این موضوع را از طریق قانونی پیگیری می کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.