یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

ساوتگیت: از ایران و آمریکا ذهنیتی ندارم

ساوتگیت: از ایران و آمریکا ذهنیتی ندارم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ تیم ملی انگلیس در گروه دوم مسابقات جام جهانی به مصاف ایران، آمریکا و برنده تقابل ولز/ اوکراین و اسکاتلند خواهد رفت. گرت ساوت‌گیت در پایان قرعه کشی مدعی شد انگلیس با تیم‌های ایران و آمریکا مدت‌هاست بازی نکرده و زمان مشخص شدن تیم سوم نیز با توجه به شرایط منطقه برایش اهمیت چندانی ندارد.

گرت ساوت‌گیت بعد از قرعه کشی گفت: "ما در مقابل دو تیم اول گروه برای مدت زیادی است که بازی نکرده‌ایم و تیم سوم کاملا ناشناخته است، اما دربی احتمالی بریتانیا رقم خواهد خورد. ما می‌دانیم که آنها در مورد چه چیزی هستند.

برنامه ما در پایان فصل لیگ برتر و صعود هرچه سریع‌تر از گروه خواهد بود. ما باید از گروه خود صعود کنیم و این هدف اول تیم ملی انگلیس است. در شرایط فعلی تمام افکار ما با اوکراین و مردم این کشور است، بنابراین زمان مشخص شدن تیم سوم اهمیتی ندارد و باید خود را با شرایط تطبیق دهیم.

پرواز ما برای رسیدن به اینجا تاخیر داشت و من زمان زیادی در این کشور نبوده‌ام. ما باید با روابط خود در قطر، تغییراتی را که می‌خواهیم ایجاد کنیم. اما امروز تمرکز من روی قرعه کشی و بررسی تمام جنبه‌های آن است. وقتی در سید اول قرار می‌گیرید یعنی با 6 یا هفت تیم قدرتمند در گروه خود بازی نخواهید کرد. تقابل با ایالات متحده آمریکا جالب است و من گرگ برهالتر را خوب می‌شناسم. ما چند بار طولانی با هم حرف زده‌ایم. آنها بازیکنان بسیار خوبی داشته و ما می‌دانیم که آنها به‌عنوان یک تیم چه توانایی‌هایی دارند."

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.