جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹


شجاعی: برای شادی گل دیبالایی لحظه شماری می‌کنم

شجاعی: برای شادی گل دیبالایی لحظه شماری می‌کنم

محمد قراگزلو/ علی شجاعی بازیکن فصل قبل تیم نساجی که سابقه بازی در تیم ملی امید را هم در کارنامه بازیگری‌اش دارد به لیست تیم پرسپولیس اضافه شد تا یحیی گل‌محمدی نشان دهد روی بازیکنان جوان و جویای نام برای تقویت پرسپولیس حساب خاصی باز کرده است. 

از بین بازیکنان جدید پرسپولیس تنها علی شجاعی بود که در بازی اول به میدان نرفت چرا که به نظر می‌رسد هنوز فرم بدنی ایده‌آلی ندارد اما هواداران پرسپولیس مشتاقند تا کیفیت فنی این وینگر تکنیکی و سرعتی را در ترکیب تیم محبوب‌شان ببینند.
شجاعی در مصاحبه با ما از شرایط بدنی اش می گوید:«شرایطم به گونه‌ای بود که یکی دو هفته بسیار پر فشار را سپری کردم و زیر نظر دکتر مظاهر بدنساز تیم بسیار خوب تمرین کردم. علاوه بر اینکه در تمرینات گروهی تمرین می‌کردم در نوبت صبح تمرینات هوازی و غیر هوازی را انجام می‌دادم، به همین دلیل بدنم به شکل خیلی خیلی سخت تحت فشار و تمرین قرار داشت، از همین‌رو هم فکر می‌کنم به شرایطی رسیده‌ام که به شرایط کلی تیم نزدیک شده و می‌توانم به تیمم کمک کنم.»

شجاعی وینگر چپ است اما دوست دارد برای پرسپولیس گل بزند:«در وهله نخست هدف من فقط کمک به پرسپولیس است اما حتماً به این مسأله هم فکر می‌کنم تا به تیمم بیشتر و بیشتر کمک کنم. برای گلزنی لحظه‌شماری می‌کنم تا دوباره به شادی بعد از گلی که از فصل قبل شروع کردم ادامه دهم. در پرسپولیس هم گل بزنم، شادی بعد از گل دیبالایی خواهم داشت.»

متن کامل این مصاحبه را در صفحه 21 ایران ورزشی امروز بخوانید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.