سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

الگری: یوونتوس فصل آینده برای فتح اسکودتو تلاش می‌کند؛ اینتر مدعی قهرمانی امسال است

الگری: یوونتوس فصل آینده برای فتح اسکودتو تلاش می‌کند؛ اینتر مدعی قهرمانی امسال است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

مکس الگری گفت هواداران یوونتوس نیمه پر لیوان را ببینند چرا که یووه اکنون در حال تبدیل شدن به یک تیم است

به گزارش ایران ورزشی؛ شکست 1-0 یوونتوس مقابل اینتر به این معنا است که بیانکونری رسما از کورس قهرمانی سری آ خارج شده است. ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پس از باخت امشب تیمش مقابل اینتر، در مصاحبه با DAZN به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

جنجال‌های ایجاد شده درباره بازی و عملکرد یوونتوس:
الان گفتن این چیزها دردی را دوا نمی‌کند، لذا از چنین صحبت‌هایی باید اجتناب کرد. بیش‌تر دوست دارم درباره عملکرد تیمم حرف بزنم. تیمم بازی خوبی انجام داد و خوب بازی کردیم. شوت‌های زیادی به سوی چارچوب زدیم و افسوس که در نهایت شکست خوردیم. یوونتوسِ خوبی را دیدیم. این تیم در حال پیشرفت است. پاس‌های طولی بیش‌تری داشتیم و مهاجمان بهتر تغذیه می‌شدند. از نظر فنی نمایش خوبی داشتیم. دیشب بازی‌مان در لیگ قهرمانان را دیدم و بازی امشب خیلی شبیه به آن بازی بود. فرصت‌های زیادی ساختیم اما گل نزدیم. می‌خواستم ببینم آیا قضاوت افراد درباره عملکرد ما منصفانه بوده یا نه که در نهایت قضاوت آن‌ها حتی نزدیک به جانب انصاف نبود.
خروج از کورس اسکودتو و پایان 16 بازی بدون شکست:
بالاخره مردم می‌توانند بگویند یوونتوس دیگر قطعا در کورس اسکودتو جایی ندارد! باید برای حفظ جایگاه چهارم، باید تا جایی که می‌توانیم امتیاز جمع کنیم. سپس باید خودمان را برای شروعی قوی در فصل آینده، آماده سازیم. فصل آینده، ما همه با هم برای شروع یک فصل موفق تلاش خواهیم کرد و سعی می‌کنیم برای قهرمانی اسکودتو بجنگیم. امسال شروع بدی داشتیم و در بازی‌های بزرگ به دلیل اشتباهات فردی شکست خوردیم. نیمه پر لیوان را باید ببینیم. ما در حال تبدیل شدن به یک تیم هستیم. هنوز جای زیادی برای پیشرفت داریم و باید تلاش کنیم تا بتوانیم در جوانب باقی‌مانده، پیشرفت داشته باشیم.

جذب جانشین دیبالا برای تابستان آینده:
باید با مدیریت ملاقات کنم تا درباره شرایط حرف بزنیم. قطعا پس از این بازی زمان مناسبی برای صحبت درباره این موضوعات نیست.
تغییر تاکتیکی و سیستم 1-3-2-4:
  فقط در خط هافبک تردیدهایی داشتم اما رابیو امشب نمایشی عالی داشت. همیشه از رابیو انتقادات زیادی می‌شود اما او امشب فوق‌العاده بود. زکریا هم پس از ورود به جای لوکاتلی بازی خیلی خوبی ارائه کرد. زکریا هر وقت بازی می‌کند، حداقل یک فرصت گلزنی دارد.
مصدومیت لوکاتلی و خروج او از زمین:
  صورت لوکاتلی آسیب دید اما دلیل تعویض او مشکل زانو بود. به نظر می‌رسد رباط صلیبی او دچار مشکل خفیفی شده و حدود 20 روز دور از میادین خواهد بود.
مدعیان قهرمانی این فصل سری آ:
با دیدن تقویم بازی‌ها متوجه می‌شوید اینتر مدعی اصلی قهرمانی است. آن‌ها در تورین برد مهمی کسب کردند و یک بازی معوقه هم دارند. برد امشب اینتر، اعتماد به نفس مضاعفی به آن‌ها می‌دهد و پس از بازی امشب می‌توان گفت اینتر مدعی اصلی است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.