چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

توصیه رونی به منچستریونایتد: پوچتینو را استخدام کنید و بگذارید پوگبا جدا شود

توصیه رونی به منچستریونایتد: پوچتینو را استخدام کنید و بگذارید پوگبا جدا شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

وین رونی در این فصل عملکردی استثنایی در دربی کانتی داشته و به نظر می رسد خیلی زود برای سرمربیگری راهی لیگ برتر خواهد شد.

به گزارش  ایران ورزشی؛ مهاجم سابق تیم ملی انگلیس در مصاحبه با Sky Sports گفت:

فکر می کنم آنها اگر می توانستند، می خواستند که فصل همینجا متوقف شود و قید سهمیه لیگ قهرمانان را بزنند. آنها سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا رقابت نخواهند کرد، حتی اگر صعود کنند. به نظرم باید ترکیب را از نو بسازند، هر چیزی که حول تیم اصلی است، اطراف باشگاه است، تا مطمئن شویم که طی دو تا سه سال آینده می توانند در جایگاهی قرار بگیرند که واقعاً لیگ برتر را به چالش بکشند.
فکر می کنم پوچتینو در لیگ برتر انگلیس جواب پس داده، و بازیکنان بزرگ زیادی را در تاتنهام و ساوتهمپتون معرفی کرده است. اگر قرار باشد من انتخاب کنم، پوچتینو را انتخاب می کنم، چون می داند با بازیکنان بزرگ چطور کار کند. اگر به او زمان دهید، به نظرم خوب کار خواهد کرد.

فکر می کنم وضعیت پل پوگبا هم به جایی رسیده که بهتر است جدا شود. من بازی های او در تیم ملی فرانسه را می بینم که بازیکنی کاملاً متفاوت است. بازیکنان بسیار کمی هستند که واقعاً لازم است بروند. فکر می کنم اگر به فکر آینده باشگاه باشید، باید با بازیکنان جوان تر با شور و اشتیاق بیشتر کار کنید.
بازگشت کریستیانو رونالدو
باید در لحظه توانایی نه گفتن داشته باشید. کریستیانو گل هایی به ثمر رسانده، مخصوصاً گل هایی مهم در اوایل فصل در لیگ قهرمانان اروپا و هت‌تریک مقابل تاتنهام، اما فکر می کنم اگر به فکر آینده باشگاه هستید، باید به دنبال بازیکنان جوان تر بروید که عطش بیشتری برای ارائه بهترین عملکرد خود در منچستریونایتد داشته باشند، تا طی دو یا سه سال آینده تیم را بالا بکشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.