شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

شایعه پرداخت مطالبات در شروع هفته بعد

تا پیامک واریزی نیاید باور نمی‌کنیم

تا پیامک واریزی نیاید باور نمی‌کنیم

به گزارش ایران ورزشی آنلاین در جلسه روز سه‌شنبه یحیی گل‌محمدی با جعفر سمیعی، سرمربی پرسپولیس درباره مشکلات مالی بازیکنان و انجام نشدن تعهدات باشگاه در قبال اعضای کادر فنی و بازیکنان صحبت کرد. سرمربی سرخ‌پوشان که رسیدگی به شرایط بازیکنان و پرداخت حق و حقوق آنها را به خودش و همکارانش ارجح می‌داند، خواستار رسیدگی به وضعیت مالی شاگردان خود شد تا دوباره حواشی سراغ تیم نیاید و سرخ‌ها در آرامش به‌دنبال موفقیت در مسابقات‌شان باشند.

در این جلسه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گل‌محمدی قول داد قسط اول قرارداد بازیکنان را به‌زودی پرداخت کند و صبح دیروز توانست تأیید پرداخت پول از سوی یکی از حامیان مالی باشگاه را دریافت کند. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد بخش اول قراردادهای فصل جاری تمام اعضای تیم را در صورت امکان شنبه هفته آینده واریز کند تا این تیم با روحیه بهتری به مصاف صنعت‌نفت آبادان برود.

این خبر خیلی زود و در حاشیه تمرین دیروز به گوش اعضای تیم هم رسید اما پرسپولیسی‌ها تا این مسأله را از زبان یک منبع موثق در باشگاه نشنوند باور نخواهند کرد. دیروز پرسپولیسی‌ها می‌گفتند این چیزی که در سایت‌ها اعلام شده فعلاً تأیید نشده و تا وقتی پیامک واریزی به حساب آنها به تلفن هراه‌شان نرسد باور نمی‌کنند که باشگاه بخشی از مطالبات‌شان را پرداخت کرده است.

در عین حال جو درون تیم نسبت به مدیران باشگاه بخصوص ابراهیم شکوری که فوتبالی است و توانسته ارتباط خوبی با بازیکنان و کادر فنی برقرار کند کاملاً مثبت است و اعضای تیم امیدوارند با حضور شکوری و سمیعی که سلامت کار می‌کنند بالاخره پول‌شان را بگیرند و در آرامش کار کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.