چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

مهم ترین مسئله حفظ برند و شان پرسپولیس است

ابراهیم شکوری: عیسی آل کثیر در لیست پرسپولیس ماند؛ خواسته های طاهرخانی غیرمنطقی بود

ابراهیم شکوری: عیسی آل کثیر در لیست پرسپولیس ماند؛ خواسته های طاهرخانی غیرمنطقی بود

ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس با پایان یافتن نقل و انتقالات، مقابل خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ داد.

به گزارش ایران ورزشی، شکوری درخصوص اتفاقات روزهای آخر نقل و انتقالات گفت:

 ما روز سختی داشتیم و با توجه به اینکه 7 سهمیه خود را پر کرده بودیم، با توجه به این که مهدی خانی را نیز جذب کرده بودیم، امروز بین 2 مورد خیلی خاص گیر کرده بودیم. یکی عیسی آل کثیر که زحمت زیادی برای ما کشیده است و باعث موفقیت ما شده بود و بازیکنی که خواسته های غیر معقول داشت و با چند مدیر برنامه مختلف با ما مذاکره می کرد. فکر می کنم حفظ برند پرسپولیس برای ما اهمیت دارد.

آقای شاهین طاهرخانی درخواست قرارداد کمتر از 3 سال داشت و یک بند جدایی می خواست که بتواند هر زمان که بخواهد با پرداخت 100 هزار دلار از پرسپولیس جدا شود که به نظرم یک مورد غیر معقول بود. بازیکنی که بخواهد به پرسپولیس بیاید، باید بداند که در چه جایگاهی است. برند پرسپولیس مسئله مهمی است و به نظرم مناسب نباشد که در روز آخر بخواهیم خودمان را به پرسپولیس تحمیل کنیم. امیدوارم که ایشان موفق باشد ولی با شرایط ما همخوانی نداشت.

عیسی آل کثیر و محمد انصاری در لیست ما باقی ماندند. مطمئن هستم که این تصمیم در آینده به نفع ما است. امیدواریم زمان همه چیز را مشخص کند.

وی درخصوص خریدهای بعدی پرسپولیس گفت:

ما سعی می کنیم اگر بازیکن آزادی وجود داشته باشد و شرایطش به شرایط باشگاه بخورد را جذب کنیم

وی در مورد عدم جذب فرجی گفت:

در مورد گزینه های دیگر نمی خواهم حرف بزنم اما باید بگویم که سهمیه های ما پر شده بود  باید یک بازیکن را از لیست خارج می کردیم و اکثر بازیکنان نیز با تیم های خود قرارداد داشتند. چیز طبیعی هم است که تیمی در اول فصل بازیکنش را آزاد نکند. فراموش نکنیم که ما قهرمان ایرانیم و به فینال آسیا رسیدیم و همین بازیکنانی که هستند، توانستند در نیمه نهایی آسیا پیروز شوند. ما باید به بازیکنان خود امید داشته باشیم. از همین امروز خودمان را برای فینال آماده می کنیم و از هواداران می خواهم که از مسائل حاشیه ای که تیم های دیگر می سازند، دوری کنند.

در آینده ان شالله شرایط مالی نیز خوب خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.