سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

رضا وطنخواه: نباید خودمان را فریب بدهیم و بگوییم شانس تیم ملی زیاد است

رضا وطنخواه: نباید خودمان را فریب بدهیم و بگوییم شانس تیم ملی زیاد است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ؛ رضا وطنخواه درباره هم‌گروهی ایران با تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و برنده پلی آف اروپا (برنده دیدار ولز – اوکراین یا اسکاتلند) در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به ایسنا گفت:
به نظرم خوب بود. در جام جهانی که تیم ورامین نمی‌آید و روبروی ما قرار نمی‌گیرد. در گروه متوسطی هستیم. گروه‌مان نه قوی است و نه ضعیف. به خصوص که با آمریکا یک بار بازی کردیم. طبیعتا همه اهالی فوتبال بازی‌های تیم‌های انگلیسی را بیش از هر مسابقات دیگری تماشا کرده‌ایم. تیم بعدی هم قرار است از پلی آف اروپا بیاید، قطعا تیم خوبی است. نمی توان از قدرت ولز، اسکاتلند یا اوکراین گذشت. با این حال اگر باهوش باشیم و از فرصت‌هایمان استفاده کنیم و بدشانسی نیاوریم، می‌توانیم موفق شویم.
وی درباره قدرت انگلیس و موفقیت این تیم در مسابقات اخیر گفت:
در هر حال انگلیس را نباید دست کم بگیریم. آنها مهد فوتبال هستند و جام جهانی را هم کسب کرده‌اند. در مسابقات اخیر خود هم موفق بوده‌اند و نسل خوبی از بازیکنان را در اختیار دارند. انگلیس دارای پیشینه غنی در فوتبال است. در عین حال اگر شانس داشته باشیم و خوب هم بازی کنیم ممکن است در حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد شانس برای صعود به مرحله بعد جام جهانی داشته باشیم. نباید خودمان را فریب بدهیم و بگوییم شانسمان زیاد است.
تیم ملی پرمهره شده و بازیکنان ما در اروپا بازی می‌کنند اما به عنوان ایرانی دوست دارم آمریکا و انگلیس را ببریم. ما ایرانی هستم و دوست داریم مملکتمان در مسابقات موفق شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.