چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

درخشان: تیم‌ ها در جام حذفی خطرناک‌ تر ظاهر می شوند

درخشان: تیم‌ ها در جام حذفی خطرناک‌ تر ظاهر می شوند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، حمید درخشان درباره دیدار پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به میزان گفت:

بازی مقابل آلومینیوم از اهمیت خاصی برخوردار است؛ زیرا با توجه به اینکه رقابت‌ها تک بازی است و قهرمان جام حذفی به لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند، تیم‌های حاضر در این مسابقات کاملاً متفاوت ظاهر می‌شوند. به همین دلیل است که از قدیم این جام، جام شگفتی‌ها لقب گرفته است.
او افزود:

در بازی مقابل آلومینیوم احتیاط شرط عقل است. البته به نظرم تیم حریف بی‌محابا عمل نمی‌کند و یک بازی بسته به نمایش خواهد گذاشت و به دنبال روزنه است. پرسپولیس نباید غافلگیر شود و در درجه اول نباید گل بخورد؛ زیرا گل خوردن مقابل آلومینیوم می‌تواند جبران ناپذیر باشد و در درجه دوم باید از ابتدا به دنبال زدن گل باشند. بازی‌ مقابل تیم‌های شهرستانی سخت است؛ زیرا برای اعاده حیثیت می‌آیند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره محرومیت یحیی گل‌محمدی گفت:

به نظرم محرومیت گل‌محمدی زیاد بود کما اینکه اتفاقات مشابه افتاده و محرومیت اینچنینی شاهد نبودیم. اینگونه رأی‌ها کم لطفی نسبت به یحیی و پرسپولیس است.
درخشان در خصوص قرعه کشی جام جهانی تصریح کرد:

در جام جهانی تیم‌های بزرگی حضور دارند و به راحتی به این رقابت‌ها راه پیدا نکرده‌اند. فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی قرار می‌گیریم چون تمام تیم‌ها قوی هستند و مهم این است که بازی‌های تدارکاتی‌مان چگونه باشد.
او افزود:

۲۴ سال پیش آمریکا را بردیم و مسلما اکنون نسل‌ها تغییر کرده و باید با تدابیر لازم بازیکنان تأثیرگذار را دعوت کنیم. انگلیس صاحب فوتبال دنیاست و بازی کردن با آن‌ها راحت نیست. در هر صورت باید بازی‌های تدارکاتی مؤثر داشته باشیم و تجربه خوبی کسب کنیم تا در دوحه سرافراز شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.