دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: تمام سرمربیان مد نظر باشگاه، مربیان برتری هستند؛ دیگر نمی توانیم امتیازی از دست دهیم

رالف رانگنیک: تمام سرمربیان مد نظر باشگاه، مربیان برتری هستند؛ دیگر نمی توانیم امتیازی از دست دهیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

 به گزارش ایران ورزشی، رالف رانگنیک در این کنفرانس خبری گفت:

کریستیانو مجدداً بازگشته است. لوک شاو هنوز مصدوم است و دو الی سه هفته دیگر از میادین دور خواهد بود. کاوانی و واران هنوز مصدوم هستند و نگرانم که همین موضوع در مورد مک تومینای نیز صادق باشد.
اورتون؟

برای فردا، قطعاً این دیدار مهم ترین چیز است. شخصیت، انرژی و تعهد، پیروزی در جوی که احتمالاً بسیار مشابه بازی با لیدز خواهد بود. ما همه از اهمیت این بازی برای هر دو تیم آگاه هستیم. برای من، برنامه بازی و تاکتیک تیم برای فردا یک چیز است اما احتمالاً مهم ترین مسئله ذهنیت و نگرش خواهد بود.

تعادل تیم؟

همه چیز به نوع بازیکنانی که در دسترس داریم بستگی دارد. همان طور که می دانید، در چند هفته و ماه اخیر ما چندین مهاجم خود را در اختیار نداشته ایم. در بازی مقابل لسترسیتی، علاوه بر همه این ها رونالدو را نیز در دسترس نداشتیم، این یک دلیل است. دلیل دیگر تمرکز است. در یکی دو هفته اول، تمرکزمان را روی ثبات دفاعی بیشتر و دریافت تعداد گل کمتر قرار دادیم و این کار را هم انجام دادیم. در مقطعی، متوجه شدیم که نیاز به برنامه ای خارج از مالکیت توپ داریم تا برای خودمان موقعیت سازی کنیم. در حال حاضر، همه چیز در مورد این است که بتوانیم هر دو بخش را با هم داشته باشیم.
ثبات منچستریونایتد؟

تعجب نکردم. از همان ابتدا این مسئله را می دانستم. وقتی کل فرآیند چهار ماه و نیم گذشته را می بینید، فکر می کنم ما تیم را در برخی زمینه ها بهبود داده ایم اما همان طور که گفتید، همه چیز به ثبات تیم بستگی دارد. این همان چیزی است که باید آن را آغاز کنیم. باید فردا با بهترین عملکرد ممکن کارمان را شروع کنیم.
تن هاخ؟

فکر می کنم این کنفرانسی مطبوعاتی برای بازی فرداست و قصد ندارم در مورد هیچ سرمربی جدید احتمالی ای برای این تیم صحبت کنم. با توجه به چیزهایی که می دانم، تمام سرمربیانی که باشگاه تا الان با آن ها صحبت کرده است، سرمربیان برتر و سطح بالایی هستند. اگر این شامل اریک تن هاخ نیز بشود، سپس خبرها در مورد او نیز درست است. این تمام چیزی است که در این مقطع می توانم در مورد آن صحبت کنم.
جانشین احتمالی ات؟

می دانم باشگاه تا الان با چه سرمربی هایی صحبت کرده است و به همین علت می توانم بگویم تمام سرمربی هایی که تا الان با آن ها صحبت شده، سرمربی های برتر و درجه یکی هستند.
برنامه های آینده؟

همان طور که می دانید، ما بر سر قراردادی به عنوان مشاور توافق کرده ایم و مطمئن هستم در هفته های آینده یا حداقل در پایان فصل در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما باز هم می گویم، تمرکز من روی بازی فرداست.
بازی فردا؟

در فوتبال این اتفاق رخ می دهد که تیم های بزرگ مشکلاتی داشته باشند، نه فقط در انگلیس بلکه در لیگ های دیگر نیز همین طور است. اما برای ما دوباره می گویم که همه چیز در مورد هوشیار بودن در مورد شرایط فعلی است. ما هنوز شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را داریم اما برای انجام این کار نیاز به کسب پیروزی داریم و قطعاً باید در بازی فردا پیروز شویم.
منچستریونایتد نیاز دارد در تمام بازی ها پیروز شود؟

در وهله اول باید بازی بعدی مان را ببریم و سپس می توانیم در مورد سایر بازی ها صحبت کنیم. اگر به شرایط فعلی جدول نگاه کنید، ما دیگر نمی توانیم امتیازی از دست دهیم و فکر می کنم تمام اعضای تیم از این مسئله آگاه هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.