دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: پیروزی مهمی مقابل یوونتوس، رقیب مستقیم خود کسب کردیم؛ ورونا بازیکنان باکیفیتی دارد

سیمونه اینزاگی: پیروزی مهمی مقابل یوونتوس، رقیب مستقیم خود کسب کردیم؛ ورونا بازیکنان باکیفیتی دارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ سیمونه اینزاگی قبل از دیدار اینتر مقابل هلاس ورونا به INTER TV گفت:

تاثیر پیروزی مقابل یوونتوس در مقطع پایانی فصل؟
این یک پیروزی بسیار مهم از همه نظر بود، زیرا ما آن برد را در برابر یک تیم بسیار قدرتمند و یک رقیب مستقیم به دست آوردیم، این موفقیتی است که به ما اجازه می دهد به دو تیم اول جدول رده بندی نزدیک بمانیم و در مقطع پایانی فصل به بهترین شکل ممکن بازی کنیم.
اینتر مقابل یوونتوس، نشان داد که می تواند در بازی های درگیرانه و زشت نیز پیروز شود. آیا این نشانه رشد بیشتر تیم شما است؟
این تیم ابزار لازم برای بردن هر نوع مسابقه ای را دارد. ما در تورین خوب کار کردیم و زمانی که باید رنج می‌کشیدیم، با هم و به عنوان یک تیم آن را انجام دادیم و این به ما فرصت داد که در مسابقه ای برنده شویم که برای ادامه دادن ما به تعقیب دو تیم اول جدول اساسی است.

هلاس ورونا؟
این یک مسابقه بسیار مهم و دشوار برای ما خواهد بود، زیرا ما مقابل تیمی جنگنده قرار می گیریم که بازیکنانی باکیفیت دارد، بنابراین باید مانند یک اینتر واقعی خوب و بی نقص عمل کنیم.
غیبت لائوتارو مارتینز؟
فردا لائوتارو غایب خواهد بود اما من خوش شانس هستم که ژکو، کوریا، کایسدو و سانچز که همگی وضعیت خوبی دارند را در اختیار دارم. آنها به بهترین شکل تمرین می کنند اما فراتر از مهاجمان، عملکرد عالی کل تیم لازم است.
تاثیر طرفداران اینتر در بخش پایانی فصل؟
قطعا حضور آنها اهمیت دارد. من همیشه به قدردانی از آنها ادامه می دهم زیرا در طول فصل بسیار اساسی بوده اند و مطمئن هستم که آنها همیشه در کنار ما خواهند بود تا به ما کمک کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.