شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

نویدکیا: مقابل الدحیل باید خیلی باهوش باشیم

نویدکیا: مقابل الدحیل باید خیلی باهوش باشیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الدحیل قطر اظهار داشت:

لازم است یکبار دیگر از فدراسیون فوتبال عربستان و باشگاه التعاون تشکر کنم که شرایط خوبی را برای ما فراهم کردند. واقعا از آن‌ها ممنون هستم. الدحیل یکی از بهترین تیم های قطر است. می‌دانیم فردی که زمانی یکی ازبهترین بازیکنان فوتبال دنیا بوده (هرنان کرسپو) سرمربی‌ آن‌ها است. او نشان داده سرمربی خیلی خوبی است. در آمریکای جنوبی کار کرده و نتایج خوبی گرفته است.
وی افزود:

درست است که بازی قبلی را از دست داده‌اند اما یکی از بهترین تیم‌های این دوره و گروه ما هستند. بازی کردن با آن ها برای هر تیمی می‌تواند خیلی سخت باشد. بازیکنان خیلی با کیفیتی به خصوص در خط حمله دارند که می توانند خیلی خطرناک باشند. باید خیلی باهوش باشیم و ‌برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا مثل همیشه بازی زیبایی انجام بدهیم و نتیجه خوبی هم بگیریم.

سرمربی سپاهان در خصوص اینکه سپاهان مقابل تیم‌های قطری در 12 بازی، 6 برد و 6 مساوی داشته، گفت:

آمار شاید برای خبرنگاران جذاب باشد ولی برای من اینطور نیست. سال های گذشته تیم های قطری با هزینه و تزریق بازیکنان طراز اول سعی کردند کلاس فوتبالشان را بالا ببرند. این طبیعی است. در جام ملت ها هم قهرمان شدند. جام جهانی برگزار می کنند. این سرمایه گذاری برای کشوری که سال های پیش صاحب سبک نبوده فوق العاده است. الان واقعا خودش را فوق العاده به فوتبال آسیا نشان می دهد و مقام می آورد.
وی تصریح کرد:

این واقعا قابل احترام است. خیلی از کشورها مانند ما و حتی باشگاه هایمان می توانیم این دیدگاه را سرلوحه کارمان قرار بدهیم. باید تا آنجا که می توانیم سرمایه گذاری بهتری داشته باشیم تا فوتبالمان را رو به جلو پیش ببریم.
نویدکیا گفت:

بازی با الدحیل قطعا سخت است. بازیکنان با کیفیت و سرمربی فوق العاده خوبی دارد. این را ثابت کرده اند. باید خیلی خوب برای این بازی برنامه ریزی کنیم.

بعد از نویدکیا، شهباززاده اظهار داشت:

الدحیل تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خیلی خوبی دارد. در گروهی هستیم که هر 4 تیم کیفیت خیلی خوبی دارند. در این 2 روز سعی کردیم به خوبی ریکاوری کنیم تا برای این بازی آماده شویم. کارمان بازی به بازی سخت‌تر می‌شود چون تیم‌ها از هم شناخت پیدا می‌کنند. به همین خاطر سعی کردیم از نظر ذهنی خودمان را برای این بازی بزرگ آماده کنیم.
وی در خصوص انگیزه‌های خودش و دیگر مهاجمان سپاهان برای گلزنی در این بازی گفت:


انگیزه بسیار زیادی در شروع این مسابقات داریم. فقط بحث مهاجمان نیست. کل تیم با انگیزه و تلاش زیاد وارد مسابقات شده، خیلی خوب می دانیم این بازی ها چه اهمیتی برای مجموعه سپاهان و کل فوتبال ایران دارند. به همین خاطر با تمرکز بالا و ذهنیت بسیار قوی خودمان را برای تک تک بازی ها آماده می کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.