شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

فابیو کاناوارو: فوتبال ایتالیا در تمام زمینه ها عقب افتاده است

فابیو کاناوارو: فوتبال ایتالیا در تمام زمینه ها عقب افتاده است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛  ایتالیا یکی از بزرگترین غایبان جام جهانی 2018 بود و این لقب در جام جهانی 2022 نیز به آتزوری نسبت داده خواهد شد. فابیو کاناوارو در مصاحبه جدید خود راجع به این ناکامی و دیگر مشکلات فوتبال ایتالیا صحبت کرده است.

حضور من روی نیمکت تیم ملی؟ طبیعی است که وقتی ایتالیا به تورنمنت مهمی مانند جام جهانی راه پیدا نکند، رسانه ها اسامی مشخصی را رو خواهند کرد. من بازیکن سابق و کاپیتان ایتالیا بودم، اما حقیقت ماجرا این است که چیزی در این خصوص وجود ندارد. بابت لینک شدن خوشحالم چون نشان می دهد عملکردم با تیم ملی خوب بوده اما هرگز مذاکره ای در کار نبوده است. آنچه که من را می‌ترساند، این است که می‌ بینم به نحوی به این ناکامی واکنش نشان داده شده که انگار یک اتفاق معمولی است.
سیستم مشکل دارد
سیستم حاکم بر فوتبال ایتالیا دیگر کارساز نیست. ما نه در رقابت های باشگاهی اروپا پیشرفت می کنیم و نه در رقابت های ملی، بنابراین چیزی باید تغییر کند. ما در تمام زمینه های قابل تصور عقب هستیم. تماشای بازی های پرتغال - ترکیه و ایتالیا - مقدونیه شمالی تفاوت قابل توجه ورزشگاه ها را به ما نشان داد. ما به همین روند ادامه می دهیم، متوجه نمی شویم که دیگران سریعتر پیش می روند و در نتیجه دیگر بهترین نیستیم. باید بیدار شویم و کاری انجام دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.