چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

تونس هم مذاکره با کی‌ روش را تکذیب کرد!

تونس هم مذاکره با کی‌ روش را تکذیب کرد!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، بعد از جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال مصر، خبرهای زیادی از تیم بعدی او در رسانه‌های کشورهای عربی منتشر شد. از ایران، عراق و تونس به عنوان سه گزینه احتمالی کی روش یاد می‌شد.

روز گذشته حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران مذاکره با کی روش را تکذیب کرد. امروز هم «واصف جلیل» نایب رئیس فدراسیون فوتبال تونس در گفتگو با رسانه‌های این کشور اخبار مذاکره این فدراسیون با مربی پرتغالی را تکذیب و بر حمایت از «جلال القادری» سرمربی فعلی تونس تاکید کرد.

جلیل گفت:

فدراسیون فوتبال تونس به فکر مذاکره و توافق با هیچ مربی دیگری به جای قادری نیست. رئیس فدراسیون هم قبلاً گفته بود که به قرارداد با قادری پایبند است.
باشگاه «المریخ» سودان هم یکی از تیم‌هایی بود که گفته می‌شد کی روش از آن پیشنهاد دارد اما رئیس این باشگاه این خبر را تکذیب و اعلام کرد که تجربه کی روش با مصر برای مذاکره با این مربی پرتغالی دلگرم کننده نبوده است.

تونس هم مذاکره با «کی‌روش» را تکذیب کرد!

این در حالی است که روزنامه «الخلیج» امارات از مذاکرات مخفیانه کی روش با تیم ملی فوتبال عراق پرده برداشت.

این روزنامه به نقل از منابع آگاه نوشت: «مذاکرات بین فدراسیون عراق و کی روش به مرحله پیشرفته‌ای رسیده است و کارها به خوبی پیش می‌رود و تنها امضای قرارداد رسمی باقی مانده است.»

به نوشته الخلیج، توافق کی روش با عراق نه مربوط به امروز بلکه به حدود یک ماه پیش و در پی مذاکرات مخفیانه طرفین بر می‌گردد. این روزنامه در ادامه نوشت: «کی‌روش برای سرمربیگری تیم عراق موافقت کرد، اما جزئیات ساده‌ای باقی ماند که به زودی بر سر آن توافق خواهد شد.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.