شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

لوکا تونی: اگر زلاتان نتواند در اوج بماند، بهتر است بازنشسته شود

لوکا تونی: اگر زلاتان نتواند در اوج بماند، بهتر است بازنشسته شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی باشگاه میلان در فصل جاری درگیر مصدومیت های متوالی بوده است و در مسابقات این فصل در تنها 23 مسابقه به میدان رفته و هزار و 98 دقیقه بازی کرده است. مهاجم کهنه کار از شروع سال 2022 تنها دو دو بازی فیکس بوده است و در 10 روز آینده نیز به خاطر مصدومیت از میادین دور خواهد بود.

حال لوکا تونی، مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه های یوونتوس و بایرن مونیخ در مورد شرایط این مهاجم و احتمال بازنشستگی او با نشریه گاتزتا صحبت کرده است. تونی در این باره گفت:

بعد از ماجراهایی که بین ابراهیموویچ و میلان به وجود آمده است. امیدوارم زلاتان باشد که تصمیم نهایی را می گیرد. او یک قهرمان است و این لیاقت را دارد که در مورد آینده اش تصمیم بگیرد. با توجه به کارهایی که او کرده است، لیاقت دارد کارش را به شکل خوبی به پایان برساند. اگر من بودم به او می گفتم تا جایی که می تواند ادامه دهد اما اگر نتواند در اوجش باشد، بهتر است کارش را متوقف کند. دیدن این که قهرمانی مثل زلاتان زمان بازی کافی پیدا نمی کند و به میدان فرستاده نمی شود، ناراحت کننده است. بازیکنی مثل او باید همیشه در اوج باشد. درست مثل تمام دوران حرفه ای خود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.