دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

توتی: سال آخرم در رم را برای دشمنم هم آرزو نمی کنم؛ هیچکس مثل من شرایط ابراهیموویچ را درک نمی کند

توتی: سال آخرم در رم را برای دشمنم هم آرزو نمی کنم؛ هیچکس مثل من شرایط ابراهیموویچ را درک نمی کند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران وزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، نشریه ایتالیایی گاتزتا در تازه ترین شماره خود گفتگویی با فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم و تیم ملی ایتالیا داشته است و در مورد شباهت شرایط فعلی ابراهیموویچ با توتی  با این بازیکن صحبت کرده است. توتی در این باره گفت:

5 سال از بازنشستگی من می گذرد اما همه احساسات را به خاطر دارم و تماشای زلاتان باعث می شود این خاطرات زنده شود. البته شرایط من با او اندکی تفاوت داشت. من مصدومیت خاصی نداشتم و فکر می کردم هنوز می توانم ادامه دهم اما مرا به سرعت کنار گذاشتند و اگر هر چند وقت یک بار سه، 5 یا 10 دقیقه به شما بازی دهند، شرایط ناراحت کننده می شود. شرایطی که در سال آخرم در رم داشتم را برای دشمنم هم آرزو نمی کنم. از نظر ذهنی خیلی برایم سنگین بود. زلاتان این روزها کم بازی می کند و فکر می کنم مشکل او به این خاطر است که از بدنش انتظار زیادی دارد اما او در مقایسه با من خوش شانس است. چیزی که من از بیرون می بینم است که عطش او برای بازی همان قدری است که میلان هنوز می خواهد او را در تیمش داشته باشد. فکر می کنم می دانم او چه حسی دارد، از خودش چه سوالاتی می پرسد، چه تردیدهایی دارد و ...
توتی در ادامه گفت:

امیدوارم تا زمانی که دوست دارد بازی کند اما فقط در صورتی که شرایط بدنی اش به او اجازه دهد مثل همیشه برای تیم مهم باشد. این طور نباشد که 10 دقیقه بازی کند و بیشتر وقتش را به جای حضور در زمین روی نیمکت سپری کند. امیدوارم هیچوقت این موضوع را تجربه نکند که هواداراناو را ببینند که روی نیمکت نشسته یا بدتر از آن در زمین بازی به مشکل خورده است. هیچ کس نمی تواند بهتر از من او را درک کند. روزی که او تصمیم به بازنشستگی بگیرد، همه ناراحت خواهند شد. زلاتان باید حواسش باشد که تبدیل به یک عکس یا پرچم نشود که هر وقت باشگاه به آن نیاز داشت تکانش دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.