دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

یادآوری روزی که اشکان دراوج به شفر نه گفت

دژاگه در دوران بازنشستگی به دنبال بازی در استقلال!

دژاگه در دوران بازنشستگی به دنبال بازی در استقلال!

ایران ورزشی - جدایی اشکان دژاگه از تیم تراکتور و پیوستن این بازیکن به تیم لیگ دویی الشحانیه قطر را می‌شد پایان کار ملی‌پوش سابق در فوتبال آسیا دانست، اما این بازیکن به همراه رابطان رسانه‌ای خود در تلاش است تا دوباره در فوتبال ایران برای خودش پیشنهاد‌هایی را ایجاد کند.
به تازگی صحبت از حضور دژاگه در یکی از تیم‌های استقلال یا پرسپولیس شده در حالی که بعید است دیگر این بازیکن به کار چنین تیم‌هایی بیاید و بتواند باری از روی دوش آنها بردارد. سن بالای دژاگه در کنار افتی که از فصل پیش در باشگاهش تراکتور کاملاً مشهود و هویدا بود، این بازیکن را تبدیل به یکی از تمام شده‌های دنیای فوتبال کرده است.
بدون شک اگر دژاگه وضعیت مناسبی به لحاظ فنی داشت در فوتبال قطر به بازی ادامه می‌داد، اما عملکردش به گونه‌ای است که حتی باشگاه‌های لیگ دویی قطر نیز او را نمی‌خواهند.
با این حال بازیکن سابق تیم ملی ایران که به عنوان یکی از دو تابعیتی‌های تیم ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود و روزگاری در فوتبال آلمان نامی آشنا برای مربیان این لیگ محسوب می‌شد، در تلاش است تا شاید بعد از تغییرات پی‌درپی تیم‌های خود شانس بازی در استقلال یا پرسپولیس را پیدا کند که بعید است او با این سطح از توانایی دیگر به کار یکی از این دو تیم پرطرفدار پایتخت بیاید.
خبرسازی‌های تازه درباره بازگشت دژاگه به لیگ برتر ایران در حالی چشم‌ها را متوجه خود کرده که این بازیکن در دورانی که وضعیت فنی مطلوب‌تری داشت حاضر به بازی برای استقلال نشد و ترجیح داد به باشگاه تراکتور برود و دستمزد قابل توجهی از زنوزی، مالک سابق این باشگاه بگیرد.
در همین روزنامه ایران ورزشی یک بار تصویر اشکان دژاگه در صفحه اول منتشر شد با تیتری که حاکی از تمایل باشگاه استقلال برای جذب او بود.
دژاگه اما ترجیح داد به باشگاه تراکتور برود و از مالک متمول این باشگاه مبلغ قابل توجهی دریافت کند.
بدون شک اگر دژاگه کمترین علاقه‌ای به باشگاه استقلال داشت آن پیشنهاد را می‌پذیرفت اما این بازیکن راه دیگری را در پیش گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.