شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

شکوری: به رادوشوویچ پول پرداخت کردم و حالا مرا بدهکار کرده اند

شکوری: به رادوشوویچ پول پرداخت کردم و حالا مرا بدهکار کرده اند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، در همین رابطه ابراهیم شکوری معاون سابق باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت:
تنخواه و هزینه‌ها در زمان حضورم در باشگاه پرسپولیس، در اختیار من بود و بخش مالی ، پول را به من می‌داد و من این پول را به رادو می‌دادم و به نوعی من رابط بین باشگاه و رادوشوویچ برای پرداخت پول بودم. بهمن ماه سال 1399 مبلغ 18 هزار یورو به رادو دادم که طبق همه پرداختی‌ها، از او امضاء و رسید می‌گرفتم. این مبلغ را من به این دروازه‌بان پرداخت کردم اما اینکه در واحد مالی پرسپولیس ثبت شده یا نه را نمی‌دانم. به همین خاطر من را بابت این مبلغ بدهکار کرده‌اند!
ما 23 روز برای لیگ قهرمانان آسیا در گوای هند بودیم و باشگاه مبلغی را به عنوان تنخواه در اختیار من قرار داده بود. در همان مقطع باشگاه مبلغی در حدود 5 یا 10 درصد را در تهران به حساب بازیکنان واریز کرد اما از آنجایی که ما نمی‌توانستیم به حساب رادو پول واریز کنیم من از همان تنخواه حدود 12 یا 15 هزار یورو به این دروازه‌بان پرداخت کردم. همانجا از رادوشوویچ رسید گرفتم و خوشبختانه تمام اسناد و مدارک را نسبت نسخه اصلی، ثبت در اتوماسیون اداری و اسکن شده در اختیار باشگاه قرار دادم اما نمی‌دانم چرا به این اسناد رسیدگی نشده و من بدهکار شدم!
معاون سابق باشگاه پرسپولیس گفت:
باشگاه پرسپولیس وارد بورس شده و الان دیگر فقط هوادار ندارد بلکه سهامدار دارد و آنها باید به صورت شفاف بدانند که بحث طلبکاری و بدهکاری این باشگاه چگونه است. باید روی کدال به صورت شفاف اعلام شود که ابراهیم شکوری طلبکار است یا بدهکار. سهامدار باید این‌ها را بداند اما الان و به اشتباه من را 792 میلیون تومان بدهکار کرده‌اند که باید این مسأله بررسی شود. به دلیل قوانین بورسی باید ماه به ماه به سهامداران گزارش شود اما متأسفانه الان در حق بیت‌المال تضییع صورت گرفته که باید بررسی شود.
همه اسناد و مدارک وجود دارد و فکر می‌کنم ما حدود 120 الی 130 هزار یورو به این دروازه‌بان پول دادیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.