چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

آجورلو: برای کسب مجوز حرفه‌ ای استقلال از امروز رسیدگی به امور را آغاز می‌ کنیم

آجورلو: برای کسب مجوز حرفه‌ ای استقلال از امروز رسیدگی به امور را آغاز می‌ کنیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، در این جلسه مدیرعامل استقلال تاکید کرد که کلیه ارکان باشگاه باید در خصوص جمع‌آوری مدارک جهت کسب مجوز حرفه‌ای‌سازی تلاش کنند و جلسات مربوط به مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال باید هفتگی برگزار شود و اعضا موظف به ارائه گزارش عملکرد هستند.
در این جلسه مقرر شد سعید فتاحی معاون اجرایی برای حوزه زیرساختی باشگاه، فرشید سمیعی معاون حقوقی برای امور حقوقی، محمد شکراللهی جهت مسائل پرسنلی، محمد نوری‌فر معاون ارتباطات در حوزه رسانه، مصطفی احمدی مدیر مالی جهت مسائل مالی، محمد ملااسماعیلی به همراه اجلال نصیری مدیر اجرایی تیم در خصوص امور ورزشی و بهنام نصیری مسئول سامانه CLAS اقدامات لازمه را انجام دهند.
برای کسب مجوز حرفه‌ای سال جدید از امروز و چند ماه زودتر رسیدگی به این امور را آغاز می‌کنیم. فراموش نشود که اگر در گذشته هم فرصت‌ها را از دست نداده بودند، امروز استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت. این جلسات به صورت هفتگی باید برگزار شود و طبق مسئولیت‌های مشخص شده در این جلسه پیش خواهیم رفت و به امید خدا امسال زودتر از مهلت تعیین شده کارهای لازم انجام می‌شود تا نگرانی هواداران محترم استقلال برطرف شود.
هر ساله در اواخر اردیبهشت از سوی سازمان لیگ نامه‌ای به باشگاه‌ها ارسال می‌شود که کمیته‌های مربوط به حرفه‌ای سازی را تشکیل دهند. ما امسال زودتر این کار را شروع کردیم تا برخلاف سال‌های گذشته اگر مشکلی وجود داشت، بتوانیم آن را حل کنیم.
در این جلسه که با ریاست مدیرعامل باشگاه استقلال جناب دکتر آقای آجورلو برگزار شد، وظایف معاونان و مدیران باشگاه استقلال تعیین شد و قرار شد تا این جلسات ادامه دار باشد و مدارک تکمیل شده در اختیار کمیته مجوز صدور حرفه‌ای قرار بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.