دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: اسپتزیا را با استفاده از تجربه شکست دادیم؛ دی آمبروزیو هرگز من را ناامید نمی‌کند

سیمونه اینزاگی: اسپتزیا را با استفاده از تجربه شکست دادیم؛ دی آمبروزیو هرگز من را ناامید نمی‌کند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ در اولین بازی هفته سی و سوم سری آ، اسپتزیا میزبان اینتر بود. نراتزوری که دو امتیاز با میلان صدرنشین فاصله داشت، برای بازگشت به جایگاه نخست جدول چیزی جز پیروزی نمی‌خواست. اینتری‌ها با کسب برتری ۳-۱ مقابل اسپتزیا به خواسته خود رسیدند و موقتا صدرنشین لیگ شدند. سیمونه اینزاگی پس از اتمام این دیدار در مصاحبه با اسکای ایتالیا راجع به اتفاقات مسابقه صحبت کرد:

فکر می‌کنم این پیروزی حاصل بلوغ، تجربه و آرامش تیم ما بود. می‌دانستیم بازی ساده‌ای نخواهیم داشت. نیمه اول کمی ایستا بودیم و ده دقیقه از نمایش تیم در نیمه دوم را نپسندیدم. در آن بازه فرصت‌های خطرناکی به حریف دادیم اما در نهایت به یک پیروزی ارزشمند برای این فصل دست یافتیم.
مهم است که گزینه‌های مناسبی روی نیمکت داشته باشیم. من دو مهاجم را در ترکیب ابتدایی قرار می‌دهم و می‌دانم که دو نفر دیگر به همراه فلیپه کایسدو روی نیمکت هستند. کایسدو در ماه‌های گذشته فرم بدنی بهتری داشت. بر اساس شرایط هر بازی ترکیب را انتخاب می‌کنم و به نظر من،‌ همه مهاجمان تیم قابلیت بازی در حالات مختلف را دارند.

yektanet.com
  رابین گوزنس از یک مصدومیت طولانی مدت بازگشت و باید روی شرایط بدنی‌اش کار می‌کرد. حالا وضعیت بهتری دارد، اما من گزینه‌های دیگری هم دارم. قبول دارم که دنزل دومفریز امروز خسته به نظر می‌رسید. همچنین بازیکن‌هایی مثل دنیلو دی آمبروزیو هستند که هر وقت روی آن‌ها حساب می‌کنم باعث پشیمانی‌ام نمی‌شوند. به تمام اعضای ترکیب اعتماد دارم.
  ترکیب بازی با میلان؟ خیلی زود است که بخواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم، با توجه به این‌که سه جلسه تمرین مهم قبل از آن بازی خواهیم داشت. همه بازیکن‌ها شانس حضور در این دیدار را دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.