چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

روی کین: کریستیانو رونالدو خریدی تبلیغاتی بود ولی هنوز هم می‌تواند برای تیمش مفید باشد

روی کین: کریستیانو رونالدو خریدی تبلیغاتی بود ولی هنوز هم می‌تواند برای تیمش مفید باشد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ کین در جدیدترین اظهاراتش ضمن اشاره به توانایی‌های CR7، از این گفته است که بعضا قدرت رهبری و زبان بدن این بازیکن کمک چندانی به تیمش نکرده است. او در پاسخ به این که آیا منچستریونایتد با جذب رونالدو مرتکب اشتباه شد، گفت:

به نظرم ارزش قمار کردن را داشت. اگر دید وسیع‌تری داشته باشیم، با توجه به سنش خرید چندان خوبی نبود ولی من هنوز باور دارم که او می‌تواند چیزی را به تیم اضافه کند و به نظرم این کار را کرده است. اما آنچه اطرافش اتفاق افتاد، چندان خوب نبود. من هنوز باور دارم رونالدو می‌تواند مهارت‌های رهبری خود را بهتر نشان دهد. می‌دانم که یکی - دو بار به خاطر کنار گذاشته شدن از ترکیب تیم ناراحت شد؛ مشخصا قرار نبود در تمامی مسابقات به میدان برود اما هنوز هم در برخی لحظات خودش را نشان می‌دهد: مثل بازی با تاتنهام یا چندین مسابقه اروپایی.
کین اضافه کرد:

بازی با برنتفورد را به خاطر بیاورید که تعویض شد؛ این که بازیکنی از بیرون کشیده شدن ناراحت شود ایرادی ندارد ولی پس از گذشت ۱۰-۱۵ دقیقه از بازی او همچنان دلخور بود. به نظرم رونالدو در این زمینه چندان خوب عمل نکرده است اما منشأ چنین چیزی را ناامیدی او و شرایط یونایتد می‌دانم. می‌دانم که (لوئیس) فن خال به تازگی گفت منچستریونایتد باشگاهی تبلیغاتی است و این خرید هم بخشی از آن بود؛ بخشی از فرایند برندسازی و بالا بردن ارزش سهام باشگاه.

گفتنی است رونالدوی ۳۷ ساله در فصل جاری، ۲۱ بار برای منچستریونایتد گلزنی کرده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.