دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

مگوایر: انگیزه ما پایان دادن به رویای چهار گانه لیورپول نیست؛ می خواهیم انتقام شکست 5 بر صفر را بگیریم

مگوایر: انگیزه ما پایان دادن به رویای چهار گانه لیورپول نیست؛ می خواهیم انتقام شکست 5 بر صفر را بگیریم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، منچستریونایتد امشب در حالی مقابل لیورپول صف آرایی می کند که 19 امتیاز کمتر از رقیب دیرینه خود دارد ولی می تواند با شکست دادن قرمزها به رویای فتح 4 گانه آنها در فصل جاری ضربه ای جدی بزند و در فاصله 7 هفته مانده تا پایان فصل، لیورپول را از کورس قهرمانی لیگ برتر خارج کند. با این وجود هری مگوایر، کاپیتان شیاطین سرخ می گوید انگیزه اصلی او و یارانش گرفتن انتقام شکست 5 بر صفر ماه اکتبر و ساختن شبی به یاد ماندنی برای هواداران تیمش است. او در این باره گفت:

اگر بخواهم صادق باشم، فکر نمی کنم ضربه زدن به رویای فتح 4 گانه لیورپول، انگیزه ما باشد. انگیزه ما رفتن به آنفیلد، بازی مقابل لیورپول، پیروزی در مسابقه فوتبال و کسب سه امتیاز برای باشگاه و هواداران است. هواداران در طول این فصل سخت در کنار ما ماندند و هر جا رفتیم در کنارمان بودند. می خواهیم به آنفیلد برویم، عملکرد خوبی داشته باشیم و سه امتیاز را بگیریم. دادن چنین چیزی به هواداران برای ما عالی خواهد بود. به نظرم این انگیزه بزرگ ما است.
مگوایر در مورد شکست تحقیر آمیز دور رفت مقابل قرمزها و گرفتن انتقام آن دیدار نیز گفت:

بله قطعا. آن بازی یکی از پایین ترین نقاط فصل ما بود. پایین ترین نقطه فصل و یکی از پایین ترین نقطه های دوران حرفه ای من و مطمئنا سایر بازیکنان. برای بازی در چنین مسابقه هایی نیاز به انگیزه نیست. رقابت بزرگی وجود دارد. وقتی به این باشگاه می آیید، از این رقابت خبر دارید. این رقابت یکی از بزرگترین رقابت های جهان است. همه ما منتظر این بازی هستیم. باید بهترین بازی خود را داشته باشیم و خودمان را برای این کار آماده کرده ایم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.