سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: شکست تحقیر آمیزی بود؛ لیورپول شش سال از منچستریونایتد جلوتر است

رالف رانگنیک: شکست تحقیر آمیزی بود؛ لیورپول شش سال از منچستریونایتد جلوتر است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ شیاطین سرخ مطابق انتظار شکست سنگینی را در آنفیلد متحمل شدند تا همچنان در سراشیبی به راه خود ادامه بدهند. سرمربی آلمانی تیم در مصاحبه پس از بازی به BBC گفت:

تصور نمی‌کنم تغییر سیستم در ابتدای کار، چیزی را عوض می‌کرد. در مورد گل اولی که دریافت کردیم، قرار نبود آنقدر جلو بازی کنیم و پس از گذشت ۵ دقیقه شاهد ضد حمله حریف باشیم. آن رویداد بازی را عوض کرد. در نیمه اول اصلا خوب نبودیم. ما برنده هیچ یک از توپ‌های اول یا دوم نشدیم. از تمامی جهات لیورپول تیم برتر بود. در نیمه دوم، یک مدافع میانی را با جیدون سانچو عوض کردیم. طی ۲۵ دقیقه ابتدایی آن نیمه بهتر ظاهر شدیم و بعضا توانستیم یار صاحب توپ را پرس کنیم. ۱-۲ صحنه هم پیش آمد ولی گل سوم، سرنوشت بازی را تعیین کرد.
گل سوم روی توپی از راه رسید که نباید آن طور ارسال شود. ما حریف را به پرس کردن دعوت کردیم و شش ثانیه بعد شاهد باز شدن دروازه‌مان بودیم.
این خجالت‌آور، مأیوس کننده و شاید تحقیر آمیز است. باید بپذیریم که آن‌ها هم اکنون شش سال از ما جلوتر هستند. پس از ورود یورگن کلوپ آن‌ها باشگاه را متحول کردند و نه تنها سطح تیم را بالا بردند، بلکه باشگاه و شهر را هم به سطح جدیدی رساندند. این اتفاقی است که در پنجره‌های بعدی نقل و انتقالات باید در مورد ما رخ بدهد. 

 برای من به عنوان مربی خجالت آور است که در چنین کنفرانس خبری شرکت کنم. قطعا باید یک بازسازی صورت بگیرد اما در حالی که 5 بازی هنوز باقی مانده است، این حرف ها به ما کمکی نمی کند. آنالیز کردن این شرایط کار سختی نیست. برای من کاملا واضح است که این تیم نیاز به 6، 7، 8 یا حتی 10بازیکن جدید دارد. قبل از خرید این بازیکنان باید بدانید چطور می خواهید بازی کنید.
رانگنیک در ادامه گفت:

در حال حاضر به قدری خوب نیستیم که بتوانیم از لیورپول امتیاز بگیریم. آنها بهتر از ما هستند. لیورپول 25 ماشین فرمول یک در ترکیب خود دارد. به نظرم بعد از چنین نمایشی صحبت در مورد این که آیا می توانیم در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم، چندان منطقی نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.