دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: ابتدا می گفتند ما مدعی اصلی اسکودتو هستیم و بعد کاملا ما را خط زدند

سیمونه اینزاگی: ابتدا می گفتند ما مدعی اصلی اسکودتو هستیم و بعد کاملا ما را خط زدند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اینتر با پیروزی 3-0 مقابل میلان راهی فینال جام حذفی ایتالیا شد. آنها در فینال باید با برنده بازی یوونتوس و فیورنتینا بازی کنند. سیمونه اینزاگی پس از بازی در گفتگو با مدیاست گفت:

بچه ها امشب عالی بودند. ما با هوش، تاکتیک و حمله در زمان مناسب توانستیم دربی را ببریم. می خواستیم با پیروزی در این بازی به فینال برسیم. این چهارمین بازی این فصل ما با میلان بود و از همه متفاوت تر بود و توانست ما را به فینال برساند.
نراتزوری در ماه فوریه راه خودش را گم کرده بود اما پس از پیروزی مقابل یوونتوس به فرم خوب خود برگشت:

در طول آن یک ماه و نیم ما در سوپرجام، لیگ قهرمانان و لیگ بازی کردیم و تقویم فشرده ای داشتیم که باعث شد امتیازاتی را از دست بدهیم اما به کارمان ادامه دادیم و هنوز راهی طولانی در پیش است. می خواهیم در هر دو جام تا پایان بجنگیم.
اینزاگی در این بازی کوریا را به ژکو ترجیح داد و او یک پاس گل زیبا برای لائوتارو فراهم کرد:

من 4 مهاجم آماده دارم. مربی باید هر روز تصمیم بگیرد. فراموش نکنید ذخیره ها باعث شدند در سوپرجام مقابل یوونتوس پیروز شویم و بعد 10 روز بعد مردم به خاطر شکست 2-1 مقابل میلان، از تعویض های ما انتقاد کردند. من فقط به انتقادات سازنده گوش می دهم، نه سایرین. اول مردم می گفتند ما مدعی اصلی هستیم، بعد کاملا ما را از بین مدعیان خط زدند. بنابراین تا آخرین بازی این فصل، جنگ ما برای اسکودتو با ناپولی و یوونتوس هم خواهد بود.
این چهارمین تجربه دربی اینزاگی در اینتر بود و اولین پیروزی او پس از یک شکست و دو تساوی:

فکر می کنم در آن بازی ها هم خوب بازی کردیم. فقط به اندازه کافی از موقعیت های خود استفاده نکردیم. به شدت برای هواداران خوشحالم. هواداران امشب باورنکردنی بودند. می دانیم اینتر از سال 2011 به فینال کوپا ایتالیا و برای 11 سال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان نرسیده بود. بنابراین نیاز داریم در طول مسیر هواداران را کنار خودمان داشته باشیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.