چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

شرطی که عرب‌ها برای تمدید قرارداد زلاتان تعیین کردند

شرطی که عرب‌ها برای تمدید قرارداد زلاتان تعیین کردند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داده است که اگر شرکت عربی اینوستورکورپ سهام میلان را بخرد، زلاتان برای یک سال دیگر قراردادش را تمدید می کند و البته دستمزد بسیار کمتری دریافت خواهد کرد.

دستمزد فعلی ایبرا در میلان سالی هفت میلیون یوروست اما در صورت تمدید، دستمزدش یک سوم کاهش پیدا خواهد کرد و به جای آن یک یا دو میلیون یورو پاداش بر اساس عملکرد و تعداد بازی در قراردادش گنجانده می شود.

برای مالکان عرب و جدید میلان خیلی مهم است که زلاتان را به عنوان یکی از نمادها در ترکیبشان داشته باشند تا برند تجاری خود را گسترش بدهند که البته برای تمدید در نظر دارند که دستمزد وی را کاهش بدهند. بازیکن سوئدی اخیرا گفته بود که خودش در مورد زمان بازنشستگی اش تصمیم می گیرد. این مهاجم در صورت تمدید می تواند تا 41 سالگی به فوتبالش ادامه بدهد و به میلان برای دستیابی به اهدافش کمک کند.

زلاتان در این فصل فقط 23 بازی و 1098 دقیقه داشته اما با هشت گل و دو پاس گل عملکرد قابل قبولی داشته است. در حقیقت شاید حضور این بازیکن از نظر ورزشی چندان هم موثر نباشد اما از نظر برندسازی و تبلیغات مهره مهمی به شمار می رود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.